Numer Jeden - Serwis Finansowy
Numer Jeden Finanse
zwiń / rozwiń

RANKING KONT OSOBISTYCH

RANKING KONT BANKOWYCH - JAKIE konto osobiste WYBRAĆ W 2017 ROKU

KONTA OSOBISTE

Ranking internetowych kont bankowych gromadzi informacje świata finansów w segmencie kont osobistych. Został on stworzony na podstawie opinii klientów banków, ich komentarzy oraz średniej oceny świadczonych usług. Żadna organizacja ani instytucja finansowa nie mają wpływu na przedstawione tu dane oraz nie posiadają możliwości ich regulacji. Dzięki przejrzystym kryteriom oceny, istnieje realna szansa wybrania najlepszej oferty na rynku wśród usług bankowych w kategorii konta osobiste. Ranking stanowi nieocenione źródło informacji i pomocy dla osób poszukujących optymalnego rozwiązania i chcących dokonać świadomego wyboru konta. Ponad to stwarza równocześnie możliwość rzetelnej oceny banku oraz oferowanych przez niego usług.

Głównym zadaniem rankingu jest przedstawienie wiarygodnych i rzetelnych danych na temat internetowych kont bankowych - kont osobistych. Ponad to na bieżąco dostarczane są ważne informacje z zakresu promocji i nowości w sektorze usług finansowych, a przede wszystkim o aktualnej ofercie rynkowej. Istnieje również możliwość łatwego porównywania ze sobą kont, dzięki czemu dowiemy się chociażby, gdzie prowadzenie rachunku bankowego jest najtańsze oraz który bank może pochwalić się największą liczbą nowo otwieranych kont osobistych.

Bez wątpienia należy podkreślić fakt, że ogromny wpływ na przedstawione w zestawieniu dane mają opinie i komentarze zwykłych użytkowników kont osobistych. Do nich kierowana jest oferta banków i to właśnie oni jako odbiorcy usług najlepiej określą ich jakość, dlatego też warto na stronach rankingu oddać swój głos.

Banki i konta bankowe, które podlegają ocenie

W rankingu klasyfikowane są wszystkie podmioty finansowe funkcjonujące na terenie naszego kraju, które chcą uczestniczyć w rankingu. Szczególna uwaga skupiona jest jednak na placówkach umożliwiających zarządzenie kontem za pośrednictwem internetu. Jak wynika z analizy opinii społeczeństwa, w dobie postępu technologicznego, możliwość dysponowania zgromadzonymi środkami pieniężnymi przez całą dobę oraz z dowolnego miejsca na świecie powinna być standardem na rynku usług finansowych. Ocenie podlegają oferty prowadzenia kont bankowych przez następujące podmioty: mBank - pierwszy internetowy bank w Polsce, kolejny Inteligo, ING Bank Śląski, Bank Millennium, Citi Handlowy, MultiBank, Bank Zachodni WBK, Credit Agricole, Alior Bank, Alior Sync, Toyota Bank, Deutsche Bank, Raiffeisen Bank, Bank Pocztowy, PKO BP oraz inne banki świadczące swoje usługi w Polsce.

GŁOSOWANIE KLIENTÓW
ZESTAWIENIE i PORÓWNANIE

BIEŻĄCE WYNIKI DLA KONT OSOBISTYCH (stan na 18-10-2017)

W Wielkim Rankingu Banków, w kategorii Internetowe Konta Bankowe - Konta Osobiste najbardziej popularne, co ważne najwyżej przez Klientów oceniane i polecane są:

1. Konto Osobiste mBank - Średnia z całości 20.88 %.

Liczba ocen: 11, średnia ocena użytkowników: 9.00 / 10.

2. Konto Osobiste Inteligo - Średnia z całości 12.23 %.

Liczba ocen: 6, średnia ocena użytkowników: 9.66 / 10.

3. Konto Osobiste Deutsche Bank - Średnia z całości 11.81 %.

Liczba ocen: 6, średnia ocena użytkowników: 9.33 / 10.

Pozostałe z ocenionych kont osobistych to 55.08 % z całości.

TOP 3 - ŚREDNIA Z CAŁOŚCI
NAJWYŻSZA OCENA
Dobry Wybór!
Internetowe
Konto Osobiste.
Dobry Wybór!
 

RANKING KONT OSOBISTYCH

  Inteligo mBank Deutsche Bank  
     
         
 

Inteligo

2 MIEJSCE

mBank

1 MIEJSCE

Deutsche Bank

3 MIEJSCE
 
 

Niżej prezentujemy więcej banków biorących udział w rywalizacji o miejsce na podnium rankingu. Wykres obrazujący polecane konta osobiste - na podstawie oceny użytkowników serwisu i wykres najchętniej wybieranych kont osobistych.

Konta Osobiste - Średnia z ocen użytkowników serwisu
Ranking kont osobistych - Konta polecane
Kolejność wyświetlenia banków w legendzie wykresu może być różna od kolejności w bieżących wynikach. Dotyczy kont, dla których średnia z całości jest sobie równa. Wykres aktualizowany na bieżąco na podstawie oceny użytkowników serwisu (komentarze i opinia poniżej).
Konta Osobiste - Najchętniej wybierane konta
Ranking kont osobistych - Konta najchętniej wybierane
Wykres aktualizowany i generowany raz w miesiącu.

Konto osobiste to praktycznie nieodłączny element codziennego funkcjonowania. Zarządzanie finansami, dokonywanie przelewów, zlecenia płatności, wypłaty gotówki, korzystanie z karty - to tylko niektóre usługi pozwalające na korzystanie z konta oszczędzając czas i co za tym idzie pieniądze. Dziś można mieć konto internetowe bez żadnych opłat, ale darmowe korzystanie z konta to tylko połowa sukcesu. Okazuje się, że rachunek osobisty może też zarabiać. Jeśli zależy Ci na wygodzie, oszczędności i na zysku na podstawie informacji zawartych w rankingu bez trudu znajdziesz odpowiednie dla siebie bezpłatne i zyskowne internetowe konto bankowe.

Tabela opłat, prowizji i oprocentowania
Alior Bank Alior Bank Konto Osobiste (patrz: Jak zamówić - Tabele opłat, prowizji, oproc.)
Alior Sync Alior Sync Konto Osobiste (patrz: Tabela opłat)
Bank BPH Bank BPH Dopasowane Konto (tabela opłat i prowizji .pdf)
Bank Millennium Bank Millennium Dobre Konto (patrz: Dokumenty - prowizje i opłaty)
Bank Pocztowy Bank Pocztowy Osobiste Konto Pocztowe (tabela opłat i prowizji .pdf)
Bank Zachodni WBK Bank Zachodni WBK - Opłaty i prowizje
Credit Agricole Credit Agricole e-Konto (patrz: Opłaty i prowizje)
Citi Handlowy Citi Handlowy Konto Osobiste (patrz: Ile to kosztuje? Tabela opłat i prowizji)
Deutsche Bank PBC Deutsche Bank dbNET Konto internetowe (patrz. Wyciąg z TPiO - dbNET Konto)
Getin Bank Getin Bank Konto Getin UP (tabela opłat i prowizji .pdf)
Getin Online Getin Online Konto Swobodne (tabela opłat i prowizji .pdf)
Inteligo Inteligo (taryfa prowizji i opłat .pdf)
ING Bank Śląski ING Bank Śląski Konto Direct (tabela opłat i prowizji .pdf)
mBank mBank eKONTO - Oprocentowanie i prowizje
MultiBank MultiBank MultiKonto ja (patrz: Opłaty i oprocentowanie)
Raiffeisen Bank Raiffeisen Bank Comfort Direct - (patrz. Opłaty i prowizje)
Toyota Bank Toyota Bank Konto Osobiste (tabela opłat i prowizji .pdf), (oprocentowania .pdf)
PKO Bank Polski Opłaty i prowizje nie dostępne on-line

Największą popularnością cieszą się pionierzy w dziedzinie finansów internetowych, czyli mBank oraz Inteligo. W świadomości odbiorców podmioty te funkcjonują, jako synonimy prostoty rozwiązań zapewniającej wygodę użytkowania. Liderem jest mBank, który jako pierwszy w naszym kraju był przykładem banku wirtualnego. mBank to przede wszystkim oszczędność czasu i darmowe prowadzenie konta - konto można założyć zdalnie, bez potrzeby wychodzenia z domu.

Dużą popularność i rosnącą przewagę w rankingu do Inteligo zdobywa ING Bank Śląski i KONTO Z LWEM Direct dla aktywnych. ING cieszy się wysokim zaufaniem społecznym, co przekłada się bezpośrednio na siłę marki. Poczytny dziennik Rzeczpospolita umieścił Bank ING na trzecim miejscu wśród kategorii instytucje finansowe w Polsce. Oferta Banku skierowana jest dla osób oczekujących od bankowości elektronicznej wysokiego poziomu oferowanych usług.

Wyróżniającym się bankiem w relacji z pionierami bankowości elektronicznej jest Deutsche Bank i stosunkowo nowe dbNet konto internetowe - darmowe i prowadzone przez jedną z największych grup bankowych na świecie. Rachunek dbNet można założyć jedynie przez Internet. Rachunek ściśle internetowy, można jednak dokonać darmowej wpłaty środków na konto w każdym z oddziałów banku. Jest to ciekawa propozycja głównie dla osób młodych, które aktywnie korzystają z dostępu do konta przez Internet, czy telefon. Konto nie oferuje cudów, ale pozwala na darmowe wypłaty we wszystkich bankomatach na świecie, darmowe przelewy, zlecenia stałe oraz polecenia zapłaty. Dla zwykłego Kowalskiego, zwłaszcza w wieku studenckim, jest ono wręcz idealne.

Gdy stawiamy na samodzielność, naprzeciw wychodzi nam oferta prowadzenia konta w Toyota Bank. Znakomite konto i karta płatnicza do konta - najtańsza wypukła karta umożliwiająca płatności internetowe. Dodatkowo jeśli dokonujesz płatności kartą to kasa sama wraca, ponadto za kontem w Toyota Bank przemawia jego oprocentowanie.

Alior Bank przyciąga potencjalnych klientów oprocentowaniem konta osobistego, które należy do jednych z najwyższych na rynku. Znakiem rozpoznawczym Alior Banku jest lokata nocna, na której każdej nocy lokowana jest połowa naszych środków. Trzeba przyznać, że obrana ścieżka marketingowa przyniosła zadawalające efekty, od rozpoczęcia działalności w Polsce (listopad 2008 roku) Bank zyskał już milion klientów. Alior Bank to jedyne konto na rynku, gdzie możesz podpisać umowę przez Internet, nowością są też natychmiastowe przelewy do innych banków.

Nowością jest konto osobiste Alior Sync, który można powiedzieć proponuje obecnie najlepsze konto internetowe. W mediach głośno o pierwszym banku internetowym nowej generacji Alior Sync. Konto osobiste w Alior Sync nie obciąża użytkownika opłatami za otwarcie i prowadzenie konta. Dodatkowo, z ważniejszych parametrów dla użytkownika, oferuje darmowe przelewy internetowe do wszystkich banków, brak opłat miesięcznych za kartę debetową i brak prowizji za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów zlokalizowanych w Polsce. Mimo że przedstawiona powyżej oferta plasuje konto Alior Sync w czołówce rachunków osobistych, to trzeba pamiętać, że konto musi być jeszcze funkcjonalne na co dzień. Niestety, podczas debiutu nie udało się uniknąć kilku wpadek. To rzuca pewien cień na ciekawą ofertę. Bo oferta na papierze to jedno, a inną sprawą jest bezproblemowe i wygodne korzystanie z bankowości internetowej. Na to drugie trzeba będzie jeszcze poczekać. Trzeba docenić fakt, że Alior Sync jest za darmo. No, prawie. Po przeanalizowaniu tabeli opłat można znaleźć pozycje lekko niepokojące, przykład: prowizja za wpłatę we wpłatomacie - wynosi 0,5% wartości pieniędzy, min. 3 zł. Na koncie Alior Sync można zarabiać, bank zwraca 5 proc. wartości z transakcji internetowych (usługa cashback). Jest to pierwsza taka oferta na rynku, która może okazać się hitem zwłaszcza, że kolejne hipermarkety zaczynają wchodzić na rynek e-zakupów. Nie wspominając o licznych sklepach internetowych czy serwisach aukcyjnych, gdzie Polacy robią e-zakupy na co dzień. Podsumowując mimo drobnych niedociągnięć warto porównać i sprawdzić jak prezentuje się Alior Sync w odniesieniu do konkurencji.

Na stronach rankingu kont bankowych widać, że jako lider zdecydowanie wyłania się mBank i eKONTO. mBank wygrywa zarówno pod względem liczby głosów jak i komentarzy. Na sukces mBanku pracuje jego renoma oraz pierwszeństwo we wprowadzaniu nowoczesnych rozwiązań. Ranking przekazuje informacje, prezentuje ofertę i pomaga założyć takie konto jakie potrzebujesz i które dla Ciebie będzie dobre i najlepsze. Z naszej strony dodatkową wskazówką będzie informacja gdzie założymy najtańsze konto internetowe. Informacja, że konto mocno internetowe z wypukłą kartą płatniczą otrzymasz w Toyota Bank. Karty płatnicze, którymi można wykonywać płatności za pośrednictwem Internetu dostępne są u lidera jakości Alior Bank, Deutsche Bank. W mBank mamy możliwość dokonywania transakcji internetowych, po wcześniejszym kontakcie z mLinią. Standardowo udostępniane są płaskie karty debetowe wyposażone w kod CVV, służący do autoryzacji transakcji elektronicznych. Warto tutaj poznać szczegóły opłat i prowizji wybranych rachunków bankowych oraz gdzie możemy więcej zyskać, tym bardziej kiedy część banków daje dzisiaj "zarabiać" tak jak Bank Millennium - gdzie 3% kwoty wydanej za pomocą karty w sklepach i na stacjach benzynowych wraca do klienta.

Internetowe konta bankowe, a tym samym obsługa konta z poziomu Internetu staje się standardem w bankowości. Korzyści płynące z bankowości elektronicznej znają wszyscy, którzy mają do niej dostęp. Oszczędzamy czas i pieniądze - koszty prowadzenia rachunku są o wiele mniejsze niż tradycyjnego konta. Ważnym elementem wyboru konta internetowego jest nie tylko możliwość zarządzania nim przez Internet na korzystnych warunkach, ale i karta do konta. Standardowo często banki oferują zwykłą kartę debetową, którą możemy wybrać środki z konta w bankomacie, ale w Internecie nie jesteśmy w stanie taką kartą wykonać transakcji, ponieważ tutaj potrzebujemy karty płatniczej. Dopiero konto z kartą płatniczą możemy nazwać kontem w 100% inernetowym.

Gdzie najtaniej?

  • Konta z darmowym prowadzeniem: Alior Bank, Alior Sync, Bank Pocztowy, Citi Handlowy (przy wpływach min. 1500 zł miesięcznie), Credit Agricole, Deutsche Bank, Getin Bank (pod warunkiem wykonania kartą transakcji bezgotówkowych), Getin Online (pod warunkiem wykonania kartą transakcji bezgotówkowych), ING Bank, Inteligo, mBank, Millennium Bank (wpływy na konto min. 1000 zł, raz w miesiącu zakupy kartą do konta), Bank Pocztowy, Raiffeisen Bank, Toyota Bank.
  • Konta z darmową kartą: Alior Bank (pierwsze 12 miesięcy dla nowych Klientów), Alior Sync, Citi Handlowy, Credit Agricole, Deutsche Bank (jeśli klient dokona min 1 operacji finansowej kartą), Getin Online, ING Bank (jeśli klient dokona transakcji bezgotówkowych na kwotę min 100 zł), Inteligo (jeśli klient dokona transakcji bezgotówkowych na kwotę min 100 zł), LUKAS Bank (jeśli klient dokona transakcji bezgotówkowych na kwotę min 300 zł), mBank (jeśli klient dokona transakcji bezgotówkowych na kwotę min 100 zł), Millennium Bank, PKO BP, Raiffeisen Bank (jeśli suma rozliczonych transakcji bezgotówkowych wyniesie min. 250 zł miesięcznie), Toyota Bank (jeśli klient dokona wymaganego obrotu bezgotówkowego kartą).
  • Konta z darmowymi przelewami: Alior Bank, Alior Sync, Bank Pocztowy, Citi Handlowy, Credit Agricole, Deutsche Bank, Getin Bank, Getin Online, ING Bank, Inteligo, mBank, MultiBank, Millennium Bank, PKO BP, Bank Pocztowy, Raiffeisen Bank, Toyota Bank.
  • Konta z darmowymi wypłatami z bankomatów obcych: Alior Bank, BZ WBK, Citi Handlowy, Credit Agricole, Getin Bank, Getin Online, ING Bank, Meritum Bank, MultiBank, Millennium Bank, Bank Pocztowy (dwie pierwsze w miesiącu), Raiffeisen Bank (sześć pierwszych wypłat w miesiącu), Toyota Bank (pierwsze trzy w miesiącu).

Nowość, jakość, dobre konto, konto zarabiające, konto z kartą, najtańsze konto internetowe, wymienione lub inne priorytety? Twoim zadaniem jest sprecyzować potrzeby, oczekiwania i wybrać najbardziej optymalne rozwiązanie dla internetowego konta bankowego.

ZESTAWIENIE I PORÓWNANIE KONT OSOBISTYCH

Zestawienie banków - Porównanie internetowych kont osobistych ››

Komentarze, opinia i ocena klientów - konta osobiste
Banki istnieją dla ludzi a nie odwrotnie, dlatego też ważne jest aby jakość świadczonych przez nich usług kształtowała się na wysokim poziomie. Ranking powinien wyłonić najbardziej atrakcyjne konta bankowe oraz liderów bankowości elektronicznej. Oczekiwanych jest więc tutaj wiele pozytywnych opinii. W naszym interesie jest też, aby zmotywować banki do doskonalenia i ciągłego ulepszania swojej oferty. Jeśli posiadasz konto w banku i jest nim konto osobiste, wyraź swoją opinię na jego temat i poleć nam swój bank. Otrzymasz gwarancję, że oddany przez Ciebie głos będzie miał znaczący wpływ na kształtowanie się rankingu.
Inteligo jest super
Inteligo - Oceniono na: 9/10, Średnia: 9.66
Konto osobiste: Inteligo
Kris ocenił/a na: 9/10
Średnia ocena: 9.66
Liczba ocen: 6
Lubię sprawy proste i nie skomplikowane, jasne i czytelne, przejrzyste zasady i mało formalności. Takie według mnie jest konto osobiste inteligo. Mam je od ponad pół roku i w całości spełnia moje oczekiwania. Jeszce się nie zdarzyło, żeby w istotny sposób zmieniano regulamin korzystania z rachunku, czy wprowadzano nowe opłaty. W funkcjonowaniu panelu konta oraz w prostocie i intuicyjności jego obsługi widać, że Inteligo jest pionierem na polskim rynku kont internetowych. Ten bank zasłużył sobie na pełnię mojego zaufania. Polecam - nie zawiedziecie się!
#1: ~Kris | 04-12-2013, 20:59 komentowano: Inteligo, konto osobiste
dbNet - konto na 5
Deutsche Bank - Oceniono na: 10/10, Średnia: 9.33
Konto osobiste: Deutsche Bank
Anna ocenił/a na: 10/10
Średnia ocena: 9.33
Liczba ocen: 6
Konto dbNet mam od 2 lat. Jak wtedy sprawdzałam rankingi, to było na 1 miejscu. Dzisiaj niewiele się zmieniło - cały czas mają świetne oprocentowanie na koncie oszczędnościowym, przelewy za darmo i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polce też (jak dobrze pamiętam, to nawet w Europie i na świecie w jakiś bankomatach można pieniądze wybierać bez prowizji, ale sama z tego osobiście nie korzystałam). Wprowadzili tylko opłaty za sprawdzenie stanu konta w bankomatach "obcych" - i to było moje jedyne rozczarowanie, bo dowiedziałam się o tym, jak sprawdzałam stan konta w necie... Według mnie trochę nie fair.
#2: ~Anna | 02-12-2013, 17:06 komentowano: Deutsche Bank, konto osobiste
PKO SA
Inny - Oceniono na: 1/10, Średnia: 5.50
Konto osobiste: Inny
Urszula ocenił/a na: 1/10
Średnia ocena: 5.50
Liczba ocen: 2
Pisałam wcześniej o świetnym produkcie dbNet z Deutsche Banku. Widzę, że nie piszecie o PKO SA - powiem szczerze, że wcale się nie dziwię - nie ma o czym! Przez kilkanaście lat byłam klientem PKO SA, ale poziom produktów tego banku spadł do ZERA, a klienci są w nim traktowani jak dojne krowy - za wszystko trzeba płacić - a o preferencjach dla stałych partnerów mowy nie ma! Jak chcieliśmy włożyć z mężem większe pieniądze na lokatę to zaproponowali nam śmieszny procent - znacznie niższy, niż niektóre banki dawały na kontach oszczędnościowych!dizzy Powiem szczerze, że przestrzegam przed tą instytucją - lata świetności ma dawno za sobą!
#3: ~Urszula | 02-12-2013, 16:25 komentowano: Inny, konto osobiste
MBank - prosty, ale doskonały
mBank - Oceniono na: 9/10, Średnia: 9.00
Konto osobiste: mBank
Wojtek ocenił/a na: 9/10
Średnia ocena: 9.00
Liczba ocen: 11
Używam konta MBank już od lat - jak dla mnie: żadnych problemów. Dość namolni byli konsultanci, ale po zablokowaniu opcji to się skończyło. Generalnie polecam...
#4: ~Wojtek | 14-11-2013, 21:57 komentowano: mBank, konto osobiste
Coraz gorsze konto
mBank - Oceniono na: 1/10, Średnia: 9.00
Konto osobiste: mBank
Sylwek B. ocenił/a na: 1/10
Średnia ocena: 9.00
Liczba ocen: 11
Zakładałem konto w mBanku 12 lat temu i wtedy byłem zachwycony. Jednak z czasem bank zaczął robić wszystko aby uprzykrzyć mi życie. Zaczęto wprowadzać jakieś nowe usługi, które w maniakalnym uporem próbowali mi wciskać konsultanci, zlikwidowano oprocentowanie na rachunkach eKonto (to byłem jeszcze w stanie zaakceptować), ale po wprowadzeniu opłat za konto przelała się miarka. Jednak najśmieszniejsze jest, że cały czas reklamowane jest jako darmowe - szkoda, że z przysłowiową gwiazdką. A takich gwiazdek nie cierpię! Kiedyś z czystym sumieniem polecałem ten bank innym, teraz tego nie zrobię, co więcej - przymierzam się do zmiany konta na inny bank. Krótko mówiąc - tym państwu już dziękujemy...
#5: ~Sylwek B. | 20-04-2013, 21:44 komentowano: mBank, konto osobiste
mBank i Alior Sync
mBank - Oceniono na: 9/10, Średnia: 9.00
Konto osobiste: mBank
Malina ocenił/a na: 9/10
Średnia ocena: 9.00
Liczba ocen: 11
Bankowość elektroniczna nie powstała od Alior Sync, mimo że dziś konto w tym banku może to i rewolucja. mBank był pierwszym tego typu bankiem, też pisano o rewolucji. Teraz podczas, gdy mBank wprowadza coraz częściej opłaty, np. za kartę w Sync szaleją - co tu nie jest za darmo? Fajne konto 100% darmowe (bezwarunkowo)! Polecam.
Mam jednak na myśli że istnieje nie tylko nowy (w rankingu) Alior Sync i ciekawe co zaproponuje kiedy szaleństwo otwarcia nowego banku minie, a bankowość elektroniczna będzie się rozwijać... w tym mBank, który też polecam. Oba konta są po prostu dobre.
#6: ~Malina | 02-12-2012, 20:47 komentowano: mBank, konto osobiste
Alior Sync
Alior Sync - Oceniono na: 10/10, Średnia: 10.0
Konto osobiste: Alior Sync
Łukasz Nowacki ocenił/a na: 10/10
Średnia ocena: 10.0
Liczba ocen: 1
Moim zdaniem trzeba aktualizować ranking. Alior Sync swoim cashbackiem 5% wartości zakupów w sieci przebił i zostawił na drugim miejscu mBank ;) Sam mam tam konto i wszystko jest w 100% za darmo.
#7: ~Łukasz Nowacki | 25-11-2012, 18:57 komentowano: Alior Sync, konto osobiste
Alior Bank
Alior Bank - Oceniono na: 5/10, Średnia: 8.80
Konto osobiste: Alior Bank
Adam jurczyk ocenił/a na: 5/10
Średnia ocena: 8.80
Liczba ocen: 5
Alior bank - posiadam tam konto. Naprawdę jest wszystko pozytywnie, bankowość elektroniczna działa na dobrym poziomie, aczkolwiek są częste aktualizacje systemu (na szczeście w nocy) ;)

Niestety droga jest opłata za kartę - aż 5 złotych miesięcznie - w skali roku to dużo. Lokata nocna - do tej pory było OK, ale od listopada OBNIŻONO oprocentowanie lokaty nocnej, dzięki czemu zarabiamy mniej.... Niestety, to moim zdaniem obniża ocenę Aliorowi. Dodam, że obniżono oprocentowanie z 4 na 2 punkty procentowe.

Moja ocena? - 5/10. Szkoda, że lokaty alior ma takie słabe.
#8: ~Adam jurczyk | 25-11-2012, 18:38 komentowano: Alior Bank, konto osobiste
Konto raz, kredyt dwa i więcej
Citi Handlowy - Oceniono na: 10/10, Średnia: 9.00
Konto osobiste: Citi Handlowy
Malina ocenił/a na: 10/10
Średnia ocena: 9.00
Liczba ocen: 3
Tak, konto to jedno - najlepiej darmowe, ale wybierając konto nie raz trzeba patrzeć dalej. Kiedy przykładowo będziemy chcieli pożyczyć pieniądze od banku ważne będzie czy jesteśmy klientem banku, czy jesteśmy klientem z zewnątrz.
Dlatego kiedy planujemy pożczyć dobrze jest pomyśleć o tym wcześniej i może wybrać BZ WBK, BGŻ, albo Citi Handlowy gdzie kredyt dla klienta wewnętrznego otrzymasz tani, a i konto przy co miesięcznych wpływach można mieć bez żadnych opłat.
Jak to było gdzieś napisane każdy sam musi skalkulować koszty i wybrać najlepiej.
#9: ~Malina | 10-12-2011, 20:01 komentowano: Citi Handlowy, konto osobiste
toyota is the best
Toyota Bank - Oceniono na: 10/10, Średnia: 9.50
Konto osobiste: Toyota Bank
public enemy uk ocenił/a na: 10/10
Średnia ocena: 9.50
Liczba ocen: 4
fajne są te testy i porównania...jednak nikt nie zauważył że w toyocie ROR jest oprocentowany...
wszystkie przelewy za darmo...trzy pierwsze wyplaty z bankomatów za darmo..
prowadzenie rachunku za darmo...żadnej oplaty za karte jesli wykonamy kilka transkacji bezgotówkowych miesięcznie.
Ogólnie Mbank I Toyota bank mają najlepsze oferty. korzystam z obu i jestem bardzo zadowolony, robię bduzo przelwów i non stop płace kartą. W moim wypadku to idealne konta. Dodatkowo w mbanku przy zlotej karcie ma sie gratis ubezpieczenie assistance poza PL - co normalnie sporo kosztuje jak wyjezdza sie na wakacje _ okolo 260 pln za dwie osoby.
#10: ~public enemy uk | 27-09-2011, 09:13 komentowano: Toyota Bank, konto osobiste
1 2 3 4 5 6
Napisz komentarz
Imię / imię i nazwisko Bank
E-mail Konto
Tytuł Ocena
Komentarz

Podaj słownie ile wynosi silnia z 1

»
Copyright © 2009-2017 Numer Jeden Finanse
RSS | Newsletter | Linki | Mapa | Kontakt