Numer Jeden - Serwis Finansowy
Numer Jeden Finanse
zwiń / rozwiń

RANKING KONT FIRMOWYCH

RANKING KONT BANKOWYCH - JAKIE konto firmowe WYBRAĆ W 2017 ROKU

KONTA FIRMOWE

Ranking internetowych kont bankowych gromadzi informacje świata finansów w segmencie kont firmowych. Został on stworzony na podstawie opinii klientów banków, ich komentarzy oraz średniej oceny świadczonych usług. Żadna organizacja ani instytucja finansowa nie mają wpływu na przedstawione tu dane oraz nie posiadają możliwości ich regulacji. Dzięki przejrzystym kryteriom oceny, istnieje realna szansa wybrania najlepszej oferty na rynku wśród usług bankowych w kategorii konta firmowe. Ranking stanowi nieocenione źródło informacji i pomocy dla osób poszukujących optymalnego rozwiązania i chcących dokonać świadomego wyboru konta. Ponad to stwarza równocześnie możliwość rzetelnej oceny banku oraz oferowanych przez niego usług.

Głównym zadaniem rankingu jest przedstawienie wiarygodnych i rzetelnych danych na temat internetowych kont bankowych - kont firmowych. Ponad to na bieżąco dostarczane są ważne informacje z zakresu promocji i nowości w sektorze usług finansowych, a przede wszystkim o aktualnej ofercie rynkowej. Istnieje również możliwość łatwego porównywania ze sobą kont, dzięki czemu dowiemy się chociażby, gdzie prowadzenie rachunku bankowego jest najtańsze oraz który bank może pochwalić się największą liczbą nowo otwieranych kont osobistych.

Bez wątpienia należy podkreślić fakt, że ogromny wpływ na przedstawione w zestawieniu dane mają opinie i komentarze zwykłych użytkowników kont osobistych. Do nich kierowana jest oferta banków i to właśnie oni jako odbiorcy usług najlepiej określą ich jakość, dlatego też warto na stronach rankingu oddać swój głos.

Banki i konta bankowe, które podlegają ocenie

W rankingu klasyfikowane są wszystkie podmioty finansowe funkcjonujące na terenie naszego kraju, które chcą uczestniczyć w rankingu. Szczególna uwaga skupiona jest jednak na placówkach umożliwiających zarządzenie kontem za pośrednictwem internetu. Jak wynika z analizy opinii społeczeństwa, w dobie postępu technologicznego, możliwość dysponowania zgromadzonymi środkami pieniężnymi przez całą dobę oraz z dowolnego miejsca na świecie powinna być standardem na rynku usług finansowych. Ocenie podlegają oferty prowadzenia kont bankowych przez następujące podmioty: mBank - pierwszy internetowy bank w Polsce, kolejny Inteligo, ING Bank Śląski, Bank Millennium, Citi Handlowy, MultiBank, Bank Zachodni WBK, Credit Agricole, Alior Bank, Alior Sync, Toyota Bank, Deutsche Bank, Raiffeisen Bank, Bank Pocztowy, PKO BP oraz inne banki świadczące swoje usługi w Polsce.

GŁOSOWANIE KLIENTÓW
ZESTAWIENIE i PORÓWNANIE

BIEŻĄCE WYNIKI DLA KONT FIRMOWYCH (stan na 18-10-2017)

W Wielkim Rankingu Banków, w kategorii Internetowe Konta Bankowe - Konta Firmowe najbardziej popularne, co ważne najwyżej przez Klientów oceniane i polecane są:

1. Konto Firmowe Alior Bank - Średnia z całości 26.38 %.

Liczba ocen: 6, średnia ocena użytkowników: 6.33 / 10.

2. Konto Firmowe mBank - Średnia z całości 18.05 %.

Liczba ocen: 4, średnia ocena użytkowników: 6.50 / 10.

3. Konto Firmowe ING Bank Śląski - Średnia z całości 14.58 %.

Liczba ocen: 3, średnia ocena użytkowników: 7.00 / 10.

Pozostałe z ocenionych kont firmowych to 40.99 % z całości.

TOP 3 - ŚREDNIA Z CAŁOŚCI
NAJWYŻSZA OCENA
Dobry Wybór!
Internetowe
Konto Firmowe.
Dobry Wybór!
 

RANKING KONT FIRMOWYCH

  mBank Alior Bank ING Bank Śląski  
     
         
 

mBank

2 MIEJSCE

Alior Bank

1 MIEJSCE

ING Bank Śląski

3 MIEJSCE
 
 

Niżej prezentujemy więcej banków biorących udział w rywalizacji o miejsce na podnium rankingu. Wykres obrazujący polecane konta firmowe - na podstawie oceny użytkowników serwisu i wykres najchętniej wybieranych kont firmowych.

Konta Firmowe - Średnia z ocen użytkowników serwisu
Ranking kont firmowych - Konta polecane
Kolejność wyświetlenia banków w legendzie wykresu może być różna od kolejności w bieżących wynikach. Dotyczy kont, dla których średnia z całości jest sobie równa. Wykres aktualizowany na bieżąco na podstawie oceny użytkowników serwisu (komentarze i opinia poniżej).
Konta Firmowe - Najchętniej wybierane konta
Ranking kont firmowych - Konta najchętniej wybierane
Wykres aktualizowany i generowany raz w miesiącu.

Konto firmowe służy do przejrzystego i pozbawionego wątpliwości rozliczania się z kontrahentami. Prowadzenie rachunku bankowego dla firm jest warunkiem koniecznym do podjęcia własnej działalności gospodarczej - wynika to bezpośrednio z przepisów prawnych. Wyciąg z konta bankowego firmy jest jednym z ważniejszych dokumentów finansowych, pozwalających śledzić transakcje zawierane przez firmę. Główne plusy kont bankowych dla firmy to: bezpłatne prowadzenie konta, wysokie oprocentowanie, bezpłatne przelewy do Urzędu Skarbowego i ZUS, przelewy przez Internet oraz dostęp do konta 24 godziny na dobę przez Internet, telefon, SMS, WAP. Do minusów należą koszty związane z wpłatą i wypłatą gotówki, tylko w nie licznych bankach wpłaty i wypłaty dostępne są bez opłat.

Wybór konta firmowego zależy od typu prowadzonej przez nas działalności i jej skali. Wybierając konto firmowe musimy zwrócić uwagę na aspekty najbardziej przydatne dla naszej działalności gospodarczej. Dla jednoosobowej działalności gospodarczej i małych firm, każde koszta mają znaczenie, dlatego warto wtedy wybrać ofertę z darmowym otwarciem i prowadzeniem konta. Kolejną ważną rzeczą są darmowe przelewy do ZUS i US. W większości przypadków mamy już do czynienia z takimi propozycjami, a więc jak najbardziej powinniśmy się nimi interesować. Oczywiście nie sposób też zapomnieć o bezpłatnych przelewach między bankami, czy też o dodatkowych ofertach dostępnych w danej usłudze, takich jak: możliwość wzięcia kredytu na firmę czy otrzymania karty kredytowej.

Nasz ranking kont bankowych nie jest w stanie podać gotowe rozwiązanie, mamy jednak nadzieje, że pomoże rozwiać wasze wątpliwości w poszukiwaniu optymalnej oferty oraz znaleĽć odpowiedĽ w kwestii, które konto będzie dobry, najbardziej wartościowym rozwiązaniem dla naszej firmy, ale aby wybrać najlepiej samemu musimy sprecyzować potrzeby oraz cel. I jedyne co trzeba wówczas zrobić to policzyć koszty korzystania z usługi. Każdy z nas wie ile średnio przelewów miesięcznie robi, albo przynajmniej ile musi zrobić, jak często korzysta z bankomatu, ile pieniędzy możne wypłacić, ile może zrobić płatności bezgotówkowych kartą w sklepie i na ile będą nam potrzebne usługi dodatkowe.

Tabela opłat i prowizji
Alior Bank Alior Bank - Rachunek zarabiający (patrz: Przydatne dokumenty - tabele oproc. i opłat)
Citi Handlowy Citi Handlowy - Pakiet CitiKonto (.pdf), Citi Handlowy - Pakiet Citigold (.pdf)
Deutsche Bank PBC Deutsche Bank PBC - dbNET Biznes (patrz: Wyciąg z Tabeli Prowizji i Opłat)
FM Bank FM Bank - Konto firmowe z pakietem medycznym (tabela opłat i prowizji .pdf)
Idea Bank Idea Bank - Konto firmowe (tabela opłat i prowizji .pdf)
ING Bank Śląski ING Bank Śląski - Konto z Lwem (tabela opłat i prowizji .pdf)
Inteligo Inteligo - Konto firmowe (taryfa prowizji i opłat .pdf)
mBank mBank mBIZNES konto - Opłaty i prowizje
Toyota Bank Toyota Bank - Rachunek firmowy (tabela opłat i prowizji .pdf)
PKO Bank Polski Opłaty i prowizje nie dostępne on-line

Rachunek firmowy powinien być dostosowany do potrzeb danego przedsiębiorcy, aby efektywnie działać i powiększać przewagę rynkową. Polskie prawo wymaga również od właścicieli firm posiadania rachunku pomocniczego, który przeznaczony jest do gromadzenia środków pieniężnych i rozliczeń w innych bankach.

Firmowe konto bankowe możemy założyć na dwa sposoby. Tradycyjnie wybierając się do określonej placówki bankowej - musimy pamiętać o zebraniu ze sobą następujących dokumentów: nadanie numeru NIP, zaświadczenie o numerze identyfikacyjnym REGON, zaświadczenie o wpisie do ewidencji. Przedstawiciele spółek muszą dodatkowo okazać umowę spółki. Z kont firmowych mogą korzystać upoważnione osoby (najczęściej właściciele, dyrektorzy oraz księgowość).
Drugim sposobem jest założenie konta przez Internet. Korzystając ze strony internetowej wybieramy i wypełniamy elektroniczny formularz banku, niemal identyczny jak ten tradycyjny. Po uzupełnieniu wymaganych danych, kurier dostarczy nam pakiet aktywacyjny oraz umowę. Gdy bank zweryfikuje dane, konto zostanie aktywowane.

Ogólna charakterystyka banku i kont firmowych

Alior Bank - Konto dla firmy w Alior Bank to innowacyjny rachunek zarabiający. Jeśli tylko Twoje saldo średnie w ciągu miesiąca wyniesie wymaganą sumę to Alior Bank zapłaci za posiadanie rachunku. Konto dla firmy Alior Bank to możliwość zarządzania firmą 24 godziny na dobę.

Citi Handlowy - Wspieramy Twój biznes i sprawne zarządzanie finansami firmy. Konto w Citi Handlowy to doskonała oferta bankowa wspierająca Państwa biznes. Dzięki Citi Handlowy podstawowe operacje na rachunku będą Państwo realizowali bezpłatnie. Oferta dla Klientów prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, którzy posiadają już lub otworzą konto osobiste CitiKonto lub CitiOne i zlecą ustawienie wspólnej relacji między kontem osobistym a kontem firmowym.

Deutsche Bank PBC - dbNET Biznes to atrakcyjne cenowo konto przeznaczone dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą. Bezpłatne: prowadzenie rachunku głównego i wydanie karty, darmowe wpłaty i wypłaty gotówki w Oddziałach Banku, wypłaty bez prowizji z bankomatów na całym świecie, darmowe przelewy krajowe (w tym do ZUS i US). Dodatkowym benefitem "Superpakietu" jest wysokie oprocentowanie rachunku oszczędnościowego powiązanego z rachunkiem dbNET Biznes (5%), szeroki pakiet ubezpieczeń assistance, usługi księgowości on-line, zniżki na przesyłki, rabaty na bilety lotnicze, zniżki na założenie sklepu internetowego oraz pomocniczy rachunek walutowy. Aby skorzystać z darmowego rachunku dbNET Biznes, nie trzeba spełniać żadnych dodatkowych warunków, a rachunek można otworzyć zdalnie, bez konieczności wizyty w oddziale Banku.

Idea Bank - Bank został stworzony, by wspomagać osoby przedsiębiorcze w realizacji ich marzeń o własnym biznesie. Rachunek Idea Bank to połączenie bezpłatnego rachunku rozliczeniowego dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą z rachunkiem osobistym. To oferta specjalna dostosowana do potrzeb Państwa firmy. Konto firmowe bez opłat z darmowym debetem!

ING Bank Śląski - KONTO w PLN służy do gromadzenia środków pieniężnych oraz dokonywania rozliczeń gotówkowych i bezgotówkowych, zarówno w kraju jak i za granicą. KONTO przeznaczone dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą indywidualnie lub w formie spółek osobowych: cywilnych, jawnych, partnerskich oraz podmiotów non-profit.

Inteligo - Konto dla prowadzących działalność gospodarczą, właścicieli spółek cywilnych, osób wykonujących wolny zawód. Konto Inteligo daje dostęp do firmowych pieniędzy, gdziekolwiek jesteś 24 godziny na dobę, konto prowadzone jest przez PKO Bank Polski.

mBank - mBIZNES konto to wygodny, nowoczesny RACHUNEK firmowy dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, przedstawicieli wolnych zawodów, prowadzących działalność w formie spółek osobowych.

Toyota Bank - Rachunek firmowy w Toyota Bank to dobre rozwiązanie dla dużych i małych firm. Umożliwia korzystanie z kart, lokat i depozytów overnight. Jest dostępny przez internet z każdego komputera i telefonu. Otwórz rachunek i zarządzaj przez internet wypłatą pensji, płatnościami składek, podatków i zakładaj korzystne lokaty.

Najbardziej popularnym produktem wśród rachunków firmowych jest konto pierwszego banku internetowego mBank (dziś nie zawsze najchętniej wybierany). Usługi banku zdobyły uznanie milionów zadowolonych klientów. Charakterystyczną cechą mBIZNES konta jest już podczas zakładania konta możliwość zawnioskowania o limit kredytowy. Otrzymasz limit do 10 000 zł na start już od 1 dnia korzystania z konta w mBanku, niezależnie od okresu prowadzenia działalności.

Do najbardziej popularnych należy również ING Bank Śląski, który oferuje Konto z Lwem Direct dla małych firm, konto tanie, bez opłat za prowadzenie i komfortowe, z dostępem do wielu produktów bankowych i placówek na terenie całego kraju. Kolejnym dobrze znanym bankiem jest Alior Bank, gdzie za posiadanie rachunku to Bank płaci Tobie. Konto dla ceniących sobie dostęp do usługi przez Internet, ale także możliwość korzystania z obsługi w oddziale banku, to jedyne konto firmowe, na którym można zarabiać. Atrakcyjnym i cieszącym się dużym zainteresowaniem jest CitiKonto banku Citi Handlowy. Oferta dla biznesu CitiKonto jest bezpłatna, jeśli średnie miesięczne saldo wynosi min. 1000 zł. W Idea Bank całkowity koszt związany z użytkowaniem konta to zero złotych. Idea Bank nie pobiera żadnych opłat jeśli wykorzystamy Internet do zarządzania środkami dostępnymi na koncie w banku. Nowością jest rachunek Deutsche Bank, który obniża koszty prowadzenia działalności nawet do totalnego 0 zł za otwarcie, prowadzenie, wypłaty gotówki i kartę do konta. Rachunek dbNET Biznes otworzysz na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach z szerokim pakietem usług dodatkowych. Nowym, konkurencyjnym, w promocyjnej ofercie jest rachunek Nordea Bank. Pakiet adresowany do klientów, którzy będą aktywnie korzystać z rachunku - oczekiwany minimalny wpływ na rachunek w pierwszym miesiącu to 1 500 zł.

Gdzie najtaniej?

 • Konta z darmowym prowadzeniem: Alior Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, ING Bank Śląski, mBank, Citi Handlowy (saldo > 1000 zł), Inteligo (saldo > 100 zł), Toyota Bank (saldo > 4000 zł).
 • Konta z darmową kartą: Deutsche Bank, Idea Bank, ING Bank Śląski (transakcje kartą > 300 zł), Inteligo (transakcje kartą > 100 zł).
 • Konta z darmowymi przelewami: Deutsche Bank, Idea Bank (przez Internet, między rachunkami Banku), Alior Bank (pierwsze 10 w miesiącu), Citi Handlowy (przez Internet w PLN), ING Bank Śląski (przez Internet w ramach ING), Toyota Bank (1000 bezpłatnych przelewów internetowych miesięcznie).
 • Konta z darmowymi wypłatami: Deutsche Bank, Idea Bank (ze wszystkich bankomatów w Polsce), Citi Handlowy (ze wszystkich bankomatów w Polsce), ING Bank Śląski (ze wszystkich bankomatów w Polsce), Inteligo (z usługą "Bankomaty bez granic" w zamian za miesięczny abonament 4 zł wypłacasz gotówkę ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie bez dodatkowych prowizji).

Jednym z ciekawszych rachunków firmowych są konta Citi Handlowy. Wśród zalet oferty należy wymienić darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz brak opłat za przelewy w złotówkach do innych banków wykonywane przez Internet czy przelewy wewnętrzne. Za darmo są także prowadzone rachunki pomocnicze i walutowe. Połączenie konta osobistego i firmowego w Citi Handlowy to nie tylko wskazane wyżej korzyści w postaci możliwości prowadzenia obu kont za 0 zł, ale również wygoda i komfort w zarządzaniu środkami - przelewy wykonywane są między rachunkami online 24/7, a po zalogowaniu do systemu bankowości elektronicznej w jednym oknie dostępne są zarówno rachunki prywatne, jak i firmowe. Takie podejście umożliwia równoczesne realizowanie operacji na każdym z tych rachunków - od stałych zleceń, przez podgląd historii rachunku, zmiany w liście odbiorców, etc.

Warto również zwrócić uwagę na korzystny rachunek firmowy, choć nie najtańszy w Toyota Bank. Konto firmowe z kartami płatniczymi, limitem, wygodnym dostępem przez Internet i telefon oraz możliwością zakładania lokat i depozytów overnight. Nowoczesny system bankowości internetowej daje tutaj możliwość zarządzania przez Internet lub telefon płatnościami składek, podatków oraz pensjami.

NOWOŚĆ

Razem z rachunkiem: rabaty na przeloty samolotem, darmowa księgowość online, bezpłatny sklep na Facebooku, darmowa wysyłka paczek i wiele innych.

Deutsche Bank - Rachunek dbNET Biznes

Z internetowym rachunkiem dbNET Biznes zyskasz na czasie i zmniejszysz koszty prowadzenia swojej działalności!

Konto internetowe dbNET Biznes totalne 0 zł za:

 • otwarcie i prowadzenie konta osobistego,
 • wypłatę gotówki we wszystkich bankomatach na całym świecie,
 • wydanie karty VISA Electron,
 • obsługę karty VISA Electron (w przypadku wykonywania minimum 1 transakcji miesięcznie).

Do tego maksymalny komfort i atrakcyjność:

 • dostęp do konta 24 h na dobę przez Internet (db easyNet) i telefon (Teleserwis),
 • darmowe przelewy krajowe przez Internet*,
 • niezawodna obsługa oraz bezpieczeństwo zagwarantowane certyfikatami,
 • w pakiecie db Konto Oszczędnościowe 24h z promocyjnym oprocentowaniem 5%,
 • atrakcyjnie oprocentowane lokaty zakładanej przez Internet, dodatkowo o 0,25% wyżej w stosunku do lokaty tradycyjnej.

*nie dotyczy przelewów SORBNET

ZESTAWIENIE I PORÓWNANIE KONT FIRMOWYCH

Zestawienie banków - Porównanie internetowych kont firmowych ››

Komentarze, opinia i ocena klientów - konta firmowe
Banki istnieją dla ludzi a nie odwrotnie, dlatego też ważne jest aby jakość świadczonych przez nich usług kształtowała się na wysokim poziomie. Ranking powinien wyłonić najbardziej atrakcyjne konta bankowe oraz liderów bankowości elektronicznej. Oczekiwanych jest więc tutaj wiele pozytywnych opinii. W naszym interesie jest też, aby zmotywować banki do doskonalenia i ciągłego ulepszania swojej oferty. Jeśli posiadasz konto w banku i jest nim konto firmowe, wyraź swoją opinię na jego temat i poleć nam swój bank. Otrzymasz gwarancję, że oddany przez Ciebie głos będzie miał znaczący wpływ na kształtowanie się rankingu.
Alior - super nowoczesna oferta
Alior Bank - Oceniono na: 9/10, Średnia: 6.33
Konto firmowe: Alior Bank
Szymon ocenił/a na: 9/10
Średnia ocena: 6.33
Liczba ocen: 6
Lubię nowinki – jestem małym przedsiębiorcą, który z takich nowinek żyje – sprzedaję sprzęt oparty o najnowsze technologie. W życiu też szukam ciekawych i innowacyjnych rozwiązań – nawet w tak konserwatywnych dziedzinach jak finanse. Konto firmowe założyłem w Alior Banku. To, że są wiarygodni i dobrzy w tym co robią wie każdy, ale nie każdy wie, że ten bank daje coś, czego nie da Ci żadna inna instytucja finansowa –zarabiający ROR. Twoje konto bieżące może zarabiać pieniądze i to automatycznie, w zasadzie bez Twojego udziału. Ważne jest także, że do moich finansów mam wgląd 24 godziny na dobę – więc mam pełną kontrolę nad tym, co dzieje się w mojej firmie. I to jest olbrzymi PLUS.
#1: ~Szymon | 05-12-2013, 10:23 komentowano: Alior Bank, konto firmowe
konto dla mikroprzedsiębiorcy
Deutsche Bank - Oceniono na: 10/10, Średnia: 10.0
Konto firmowe: Deutsche Bank
Krzysiek ocenił/a na: 10/10
Średnia ocena: 10.0
Liczba ocen: 1
Jestem małym przedsiębiorcą, który obraca każdą złotówkę cztery razy zanim ją wyda na sprawy związane z działalnością firmy. W dzisiejszych czasach trzeba patrzeć na każdy wydatek – bo wysokości kosztów administracyjnych także przekłada się bezpośrednio na konkurencyjność firmy na rynku. Pracuję w sieci. Zależało mi na koncie, które będzie z jednej strony najtańsze, a z drugiej łatwe, bezpieczne i szybkie w użyciu. Zdecydowałem się na Deutsche Bank z dbNet Biznes przed wszystkim dlatego, że mogłem założyć je zdalnie – bez konieczności odwiedzania banku – czyli szybko i bez kolejek. Według mnie dodatkowo dają świetne warunki dla małych firm tj.: bezpłatne prowadzenie konta i wydanie karty, darmowe przelewy – także do ZUS i US, oraz bezpłatne wypłaty w bankomatach. Do tego na koncie oszczędnościowym dołączonym do zwykłego konta firmowego można sporo zarobić – 5% rocznie. Jak dla mnie to są najlepsze warunki dla małego przedsiębiorcy! Polecam!
#2: ~Krzysiek | 05-12-2013, 10:02 komentowano: Deutsche Bank, konto firmowe
Alior Bank
Alior Bank - Oceniono na: 8/10, Średnia: 6.33
Konto firmowe: Alior Bank
Martynos ocenił/a na: 8/10
Średnia ocena: 6.33
Liczba ocen: 6
Alior - konto firmowe jest jednym z tych lepszych kont obecnych na polskim rynku bankowym. Jednakże po 3 latach jego obecności na polskim rynku nie zmienił swojej oferty na lepsze. Powinien się bardziej dostosować do rynku.
Ostatnio chwalili się tym, że mają 100 tys. kont firmowych - to dużo wg Was?
#3: ~Martynos | 25-11-2012, 19:16 komentowano: Alior Bank, konto firmowe
50 zł za przelw w Alior Bank :)
Alior Bank - Oceniono na: 1/10, Średnia: 6.33
Konto firmowe: Alior Bank
mm ocenił/a na: 1/10
Średnia ocena: 6.33
Liczba ocen: 6
Alior to naciągacze,
komornik wyegezkwował mandat 50 zł + 5 zł za egzekucję a bank pobrał za przelew dodatkowe 50 zł,
bandyckie praktyki, zamykam konta firmowe i prywatne.
#4: ~mm | 29-03-2012, 21:11 komentowano: Alior Bank, konto firmowe
No cóż...
Citi Handlowy - Oceniono na: 9/10, Średnia: 9.50
Konto firmowe: Citi Handlowy
olevoila ocenił/a na: 9/10
Średnia ocena: 9.50
Liczba ocen: 2
Nie rozumiem osób, które piszą jak niżej bez podstaw tylko po to aby posłać uśmieszek. Z kontem firmowym w mBanku, wiele się nie zmieniło od X czasu - cały czas najlepsze konto internetowe. Z kredytem dla firm nie raz był problem, ale raczej statystycznie, przy takiej ilosci wniosków kiedy kredyt można mieć od ręki na start - zdarza się. Kredyt zawsze można sprobować w Citi. HSBC było super, doradca banku osobiście przyjeżdzał podpisać umowę, ale co dobre i kulturka coś szybko się kończy. Jeden bank się zwinął z Polski, ale są inne banki i konta. Potrzebujesz konta i pieniędzy - może Idea Bank. I w PKO 0 zł za prowadzenie przez 18 miesięcy, chyba aby być konkurencyjnym do innych banków, a potem płać i płać.
"jak nie oni to Citibank" - tak jest Citi Bank i ING Bank - teoretycznie opłata tylko za kartę i jest OK lub Idea, ale w Idea jeszcze nie miałem. No cóż... jeśli się nie sprawdzi zawsze można poszukać nowe, ale teraz jest najtańsze.
#5: ~olevoila | 15-12-2011, 09:46 komentowano: Citi Handlowy, konto firmowe
HSBC? Juz nie...
HSBC - Oceniono na: 0/10, Średnia: 10.0
Konto firmowe: HSBC
Ania ocenił/a na: 0/10
Średnia ocena: 10.0
Liczba ocen: 2
Konto w HSBC faktycznie wychodziło najtaniej, więc zadzwoniłam dziś żeby się upewnić w jednej nurtującej mnie kwestii, a miła Pani po drugiej stronie słuchawki poinformowała mnie, że bank zwija się z polski i już nie zakładają kont firmowych... No cóż... jak nie oni to Citibank, bo mBank jakoś na psy schodzi :)
#6: ~Ania | 26-08-2011, 20:10 komentowano: HSBC, konto firmowe
Alior Bank
Alior Bank - Oceniono na: 1/10, Średnia: 6.33
Konto firmowe: Alior Bank
Wacław ocenił/a na: 1/10
Średnia ocena: 6.33
Liczba ocen: 6
Mam 2 lata konto firmowe i osobiste w Alior Bank. Wiele rozwiązań jest ciekawych i raczej nowatorskich jak na polskie warunki - one mnie przyciągnęły do tego banku. Jednak mimo sporych (jak na moją małą firmę) obrotów nie uzyskałem żadnej propozycji kredytowej, ani nawet limitu w koncie. Trochę jestem tym rozczarowany. Raczej poszukam nowej oferty. Mały biznes potrzebuje zasilania środkami zewnętrznymi dla dalszego rozwoju. Takiego banku będę szukał.
#7: ~Wacław | 30-07-2011, 11:52 komentowano: Alior Bank, konto firmowe
Citi i już piszę dlaczego
Citi Handlowy - Oceniono na: 10/10, Średnia: 9.50
Konto firmowe: Citi Handlowy
Infoman ocenił/a na: 10/10
Średnia ocena: 9.50
Liczba ocen: 2
City Handlowy stawia na małe firmy, zmienia swoją ofertę dla przedsiębiorców, których roczny obrót nie przekracza 3,2 mln zł. Czym zamierza ich do siebie przekonać? Otóż bezpłatnym kontem firmowym oraz przelewami przez Internet, a także wypłatami ze wszystkich bankomatów w naszym kraju. Gdzie jest haczyk? Otóż konto nie jest bezpłatne ott tak, tańszy pakiet, czyli tzw. CitiKonto normalnie kosztuje 7 zł miesięcznie, jednakże klient nie zapłaci za nie, jeśli na koncie będzie trzymał średnio około 1 tysiąca złotych.
Co jest bardzo ciekawe? Citi Handlowy wprowadza nowy produkt dla posiadaczy konta firmowego. Od teraz osoby prowadzące niewielką działalność gospodarczą będą mogły sprezentować sobie i kilku swoim pracownikom profesjonalną opiekę medyczną.
Warto zastanowić się nad pakietem Citi Handlowy, bowiem firma może naprawdę sporo zaoszczędzić i wiele zyskać.
#8: ~Infoman | 06-04-2011, 18:03 komentowano: Citi Handlowy, konto firmowe
ING bezpłatne smsy
ING Bank Śląski - Oceniono na: 10/10, Średnia: 7.00
Konto firmowe: ING Bank Śląski
Kszycho ocenił/a na: 10/10
Średnia ocena: 7.00
Liczba ocen: 3
W ING nie ma żadnych ukrytych opłat za smsy dotyczące przelewów!!! Są to kody autoryzacyjne wysyłane bezpłatnie.
#9: ~Kszycho | 18-01-2011, 08:14 komentowano: ING Bank Śląski, konto firmowe
ukryte oplaty
ING Bank Śląski - Oceniono na: 1/10, Średnia: 7.00
Konto firmowe: ING Bank Śląski
uzytkownik ocenił/a na: 1/10
Średnia ocena: 7.00
Liczba ocen: 3
Uwaga ING ukryte oplaty za przelewy z postaci platnych smsow !!!!
#10: ~uzytkownik | 31-08-2010, 07:01 komentowano: ING Bank Śląski, konto firmowe
1 2 3
Napisz komentarz
Imię / imię i nazwisko Bank
E-mail Konto
Tytuł Ocena
Komentarz

Podaj słownie wynik dodawania 5 + 5 dodać jeden

»
Copyright © 2009-2017 Numer Jeden Finanse
RSS | Newsletter | Linki | Mapa | Kontakt