Numer Jeden - Serwis Finansowy
Numer Jeden Finanse

Pożyczki pozabankowe, skąd wziąć pieniądze na koncie w kilka minut?

W trudnych sytuacjach finansowych jakie niewątpliwie nie raz zdarzają się w życiu, zastanawiamy się w jaki sposób sfinansować nagłą potrzebę. Pierwsza myśl jaka się pojawia, to pomoc od najbliższych, rodziny czy też znajomych. Niestety realia życiowe są jakie są i mało komu udaje się mieć w zanadrzu gotówkę, której by nie potrzebował. Kolejnym pomysłem mógłby być kredyt w banku, lecz za tym trzeba sporo się nachodzić a i pewności co do jego przyznania nie ma.

Rynek finansowy jest jednak bogaty w produkty i usługi różnego rodzaju. Nie tylko banki mają propozycje dla swoich klientów, ale i coraz częściej alternatywą stają się oferty instytucji pozafinansowych. W nagłych sytuacjach wymagających większego dopływu gotówki, pomocne mogą się okazać produkty takie jak na przykład pożyczki pozabankowe. W sposób szybki i wygodny można zyskać niezbędną gotówkę na sfinansowanie aktualnych potrzeb. Nie jest to jednak tak bezpieczny produkt jak w przypadku skorzystania z usług bankowych. Może być pomocny jeśli takowy będzie powzięty z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Przede wszystkim potrzeba kierować się rozsądkiem i uważnie czytać nie tylko szczegóły oferty, ale i samą umowę w momencie jej podpisywania.

Kalkulatory internetowe dają możliwość wstępnego obliczenia ile będzie wynosiła comiesięczna rata biorąc pod uwagę oprocentowanie oraz jaki będzie całkowity koszt należności jaki przyjdzie nam uiścić na koniec umowy. Realizacja samej pożyczki tego typu jest bardzo prosta. Wystarczy wybrać daną ofertę, skontaktować się z firmą i dopełnić formalności co najczęściej odbywa się przez telefon, bez zbędnej wycieczki po placówkach stacjonarnych. Umowa trafia do rąk własnych, a pieniądze na konto w ciągu doby od złożenia zamówienia, przy czym najczęściej jest to nawet kilkanaście minut. Jeśli nie mieliśmy nigdy problemu ze spłaceniem drobnego zobowiązania finansowego, to i w takim wypadku niewielka pożyczka z oferty instytucji pozabankowych może przyjść z nieocenioną pomocą.

Pozostaje kwestia, jak dokonać wyboru spośród tak ogromnej palety dostępnych produktów tego typu. Najlepszym doradcą w takiej chwili okazuje się być ranking pożyczek pozabankowych lub ich porównania. Ranking przedstawi propozycje najlepiej ocenionych firm, usług i produktów natomiast w porównaniach, albo porównywarkach określając konkretne kryteria jakie nas interesują, zyskamy wykaz dostępnych usług. W pierwszej kolejności tych, które najlepiej będą odpowiadały naszym wymaganiom i oczekiwaniom. To zdecydowanie pomoc doradcza i ułatwienie w podjęciu decyzji jaki produkt wybrać.

Chmurka tagów « powrót | drukuj
produktów mieliśmy pożyczki własnych instytucji ranking trafia typu konta oszczędnościowe produkt propozycje gotówkę najczęściej oferty numer jeden wybrać pomoc spłaceniem najlepiej dostępnych jakie problemu pozabankowych kredyt w banku jaki nigdy produkty sposób usług sytuacjach
Komentarze
Napisz komentarz
Nie dodano jeszcze komentarzy. Dodaj nowy komentarz.
Imię / imię i nazwisko E-mail
Komentarz

Aby zapobiec spam-botom, proszę spojrzeć na wygenerowany kod i wpisać go w pole tekstowe. Jeżeli kod będzie się zgadzał, wiadomość zostanie wysłana.

© ArtiTok v 1.1

Nie możesz odczytać? Odśwież!

»

WYBRANE ARTYKUŁY

mBank obniża marże kredytów PLN i EUR mBank obniża marże kredytów PLN i EUR
Internauci wybrali: mBank po raz trzeci Złotym... Internauci wybrali: mBank po raz trzeci Złotym...
mBank i zdalne internetowe konto osobiste mBank i zdalne internetowe konto osobiste
Prowizja od wpłaty w banku może zaskoczyć Prowizja od wpłaty w banku może zaskoczyć
"Rodzina na Swoim": jak korzystać? "Rodzina na Swoim": jak korzystać?

ON-LINE

Copyright © 2009-2017 Numer Jeden Finanse
RSS | Newsletter | Linki | Mapa | Kontakt