Numer Jeden - Serwis Finansowy
Numer Jeden Finanse

Nowa karta kredytowa w BPH

Bank BPH rozpoczął kampanię marketingową karty kredytowej MasterCard Gold. To jedyna karta kredytowa na polskim rynku, której posiadacz w zależności od swoich potrzeb i stylu życia sam decyduje o wyborze jednego z trzech programów korzyści: Bonus, AutoPlus, czy Komfort.

"Niektóre jedynki wracają tylko raz. A inne cały czas" to hasło, które promuje kartę MasterCard Gold w Programie Bonus. Program ten jest skierowany do osób, które często robią zakupy. Płacąc kartą Gold, Klient zawsze otrzyma zwrot na rachunek karty w wysokości 1%. W wybranych sklepach zwrot wynosi nawet 5% wartości zakupów zgodnie z przesyłanym do Klienta co roku "Kalendarzem Promocji". Posiadacz karty może korzystać ze zniżek i promocji organizowanych przez sklepy, a płacąc kartą Gold Banku BPH dodatkowo oszczędza. Ponadto Klient otrzymuje bezpłatne ubezpieczenie na wypadek kradzieży lub zniszczenia towaru zakupionego kartą.

Natomiast Karta MasterCard Gold w Programie AutoPlus jest promowana hasłem "Czasami w życiu trzeba się nabiegać za swoim". Jej posiadacze otrzymują zwrot na rachunek karty w wysokości 3% wartości paliwa, za które zapłacą kartą MasterCard Gold, na każdej stacji na świecie. Jeśli Klient dokona w ciągu kwartału płatności kartą w wysokości 5 000 zł, otrzyma dodatkowo 20 zł, czyli równowartość ok. 5 litrów paliwa. Posiadacz karty MasterCard Gold w Programie AutoPlus nie musi rezygnować z dotychczasowych przywilejów – nadal może zbierać punkty i rabaty na swojej ulubionej stacji. Dodatkowo otrzymuje darmowe ubezpieczenie obejmujące uszczerbek na zdrowiu w wyniku nieszczęśliwego wypadku motoryzacyjnego. Należy zwrócić uwagę, że zarówno dla Programu AutoPlus, jak i Bonus, zwrot jest nieograniczony - Bank nie wyznacza maksymalnej kwoty zwrotu.

Trzeci program - Komfort - gwarantuje Klientowi wyjątkowo korzystne oprocentowanie transakcji bezgotówkowych, w wysokości 14%* w skali roku (po upływie 54-dniowego okresu bezodsetkowego** liczonego od pierwszego dnia okresu rozliczeniowego). Bank BPH zachęca Klientów do korzystania z tej karty kampanią pod hasłem: "Małe jest piękne. Szczególnie, jeśli to oprocentowanie na mojej karcie." Dodatkowo raz w miesiącu można bez opłaty wypłacić gotówkę z bankomatu. Karta kredytową MasterCard Gold można płacić za zakupy i usługi, robić przelewy oraz wypłacać gotówkę z bankomatów w kraju i za granicą, jak również płacić za zakupy i usługi przez Internet. Oprocentowanie transakcji gotówkowych i bezgotówkowych (z wyjątkiem Programu Komfort) wynosi 19%***. Po 54-dniowym okresie bezodsetkowym** liczonym od pierwszego dnia okresu rozliczeniowego Klient może zdecydować się na spłatę całej kwoty lub skorzystać z kredytu, spłacając jedynie część zadłużenia - minimum 4%.

W ramach oferty promocyjnej karta kredytowa MasterCard Gold Banku BPH wydawana jest za darmo. Limit na karcie, niezależnie od wybranego programu, jest przyznawany indywidualnie w zależności od potrzeb i zdolności kredytowej Klienta, a maksymalnie wynosi 40 000 złotych.

Kartę Gold mogą otrzymać osoby, których miesięczny dochód wynosi co najmniej 2 500 złotych netto. Karta Gold Banku BPH jest wyposażona w mikroprocesor (chip). Do każdego Programu jest przypisane bezpłatne ubezpieczenie "Bezpieczny portfel", które obejmuje nieuprawnione użycie karty, rabunek gotówki wypłaconej z bankomatu oraz koszty związane z wydaniem nowej karty, dokumentów osobistych oraz zakupem portfela.

Dodatkowo posiadacz karty Gold może wykupić:

  • „Ubezpieczenie Posiadacza karty” - daje możliwość spłaty zadłużenia na karcie kredytowej w przypadku utraty życia, zdrowia lub zatrudnienia;
  • „Ubezpieczenie NNW” - obejmuje pobyt w szpitalu oraz zgon w następstwie nieszczęśliwego wypadku;
  • „Ubezpieczenie Zdrowotne” - w zależności od pakietu obejmuje abonament na opiekę medyczną dla Posiadacza karty i jego rodziny (do 4 osób).
Chmurka tagów « powrót | drukuj
wynosi banku bank gold komfort oprocentowanie obejmuje kredytowej okresu bonus dodatkowo zakupy zależności ranking banków programu mastercard wysokości karty karcie kartą ubezpieczenie karta klient konto bankowe zwrot programie posiadacz kredyty samochodowe autoplus oraz
Komentarze
Napisz komentarz
Nie dodano jeszcze komentarzy. Dodaj nowy komentarz.
Imię / imię i nazwisko E-mail
Komentarz

Aby zapobiec spam-botom, proszę spojrzeć na wygenerowany kod i wpisać go w pole tekstowe. Jeżeli kod będzie się zgadzał, wiadomość zostanie wysłana.

© ArtiTok v 1.1

Nie możesz odczytać? Odśwież!

»

WYBRANE ARTYKUŁY

Pakiety ubezpieczeniowe, ubezpieczenie... Pakiety ubezpieczeniowe, ubezpieczenie...
Kredyt za SMS'a - Kredyt przez internet lub... Kredyt za SMS'a - Kredyt przez internet lub...
Emerytury gorsze od kryzysu Emerytury gorsze od kryzysu
Bez zmian w ZUS będą głodowe emerytury Bez zmian w ZUS będą głodowe emerytury
Ratalna karta kredytowa w BGŻ Ratalna karta kredytowa w BGŻ

ON-LINE

Copyright © 2009-2017 Numer Jeden Finanse
RSS | Newsletter | Linki | Mapa | Kontakt