Numer Jeden - Serwis Finansowy
Numer Jeden Finanse

Najlepsze konto bankowe-internetowe i dlaczego w mBank?

Dbamy o własne finanse, mając na uwadze ich bezpieczeństwo i możliwość zarządzania nimi o każdej porze dnia czy nocy. W związku z tym poszukujemy banków, które zainteresują nas swoją ofertą nie tylko ze względu na oprocentowanie czy też wysokość opłat, które trzeba uiścić co miesiąc za dane usługi.

Rynek jeśli chodzi o oferty banków jest bardzo bogaty. Niełatwo zdecydować się na konkretny bank, bowiem oferty generalnie są podobne, jednak gdy zajrzeć w szczegóły, mogą się znacznie od siebie różnić. Jak wybrać w takim wypadku najlepsze konto bankowe? Warto zastanowić się na przykład nad ofertą jaką swoim klientom proponuje mBank. Oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i firmowych. Posiadanie internetowego konta bankowego, to bardzo wygodna opcja zarządzania swoimi pieniędzmi. Dostęp przez całą dobę dzięki internetowemu serwisowi, a do tego konto, za które nie trzeba płacić. Można skorzystać z dodatkowych usług jak na przykład miesięczna płatność w niewielkiej kwocie, dzięki której już bez ponoszenia żadnych dodatkowych kosztów można wypłacać pieniądze w każdym bankomacie. Ponadto do wyboru są różnego rodzaju ubezpieczenia, a w razie potrzeby powzięcia kredytu czy też pożyczki, można szybko zyskać dodatkowy nakład finansowy, który klient może zrealizować na dowolną potrzebę.

W mBanku można również posiadać kilka osobnych kont przeznaczonych do różnych celów. mBank ponadto to oferta skierowana dla najmłodszych, czyli możliwość założenia konta osobistego już od 13 roku życia. To jedyne tak wszechstronne konto osobiste, z którego można korzystać zawsze i wszędzie, nawet przez telefon mając do dyspozycji jedynie aplikację mobilną. Atrakcyjne oprocentowanie i wygodne usytuowanie wszystkich zakładek w serwisie transakcyjnym, to coś co przyciąga wielu.

Dla tych, którymi targają wątpliwości co do tej oferty, wystarczy przejrzeć ranking kont bankowych. mBank jest jednym z tych, które znajdują się na wysokich pozycjach, a pozycję tę zawdzięczają przede wszystkim zadowolonym klientom.

Chmurka tagów « powrót | drukuj
skierowana posiadać zarządzania możliwość osobnych najmłodszych oferta klientom przeznaczonych pieniądze bankomacie sprawdzenie numeru konta konta kont konto oferty również dodatkowych mbank konta oszczędnościowe różnych ponadto oprocentowanie trzeba mbanku rachunek bankowy ofertą banków dzięki przykład
Komentarze
Napisz komentarz
Nie dodano jeszcze komentarzy. Dodaj nowy komentarz.
Imię / imię i nazwisko E-mail
Komentarz

Aby zapobiec spam-botom, proszę spojrzeć na wygenerowany kod i wpisać go w pole tekstowe. Jeżeli kod będzie się zgadzał, wiadomość zostanie wysłana.

© ArtiTok v 1.1

Nie możesz odczytać? Odśwież!

»

WYBRANE ARTYKUŁY

Oszczędzaj na emeryturę bo nie dostaniesz... Oszczędzaj na emeryturę bo nie dostaniesz...
Otwarte fundusze emerytalne - Godna emerytura Otwarte fundusze emerytalne - Godna emerytura
Trzy czwarte lokat przegrywa z inflacją Trzy czwarte lokat przegrywa z inflacją
Co nowego na wtórnym rynku mieszkaniowym? Co nowego na wtórnym rynku mieszkaniowym?
Ratalna karta kredytowa w BGŻ Ratalna karta kredytowa w BGŻ

ON-LINE

Copyright © 2009-2017 Numer Jeden Finanse
RSS | Newsletter | Linki | Mapa | Kontakt