Numer Jeden - Serwis Finansowy
Numer Jeden Finanse

mBank obniża marże kredytów PLN i EUR

Wszyscy, którzy wraz z nadejściem wiosny poczują wiatr zmian i zamarzą o własnym mieszkaniu, będą mogli skorzystać m.in. z oferty kredytów hipotecznych mBanku, który to obniżył stawki marż w złotych i w euro, w tym także dla kredytów do 110 proc. LTV.

Nowa oferta kredytów hipotecznych w mBanku nie jest oparta o siatkę marż tak, jak do tej pory, ale o stałe, niezmienne stawki - 2 proc. dla kredytów w złotych i 2,5 proc. dla euro. Wysokość stawek jest niezależna od LTV (stosunek kwoty kredytu do wartości nieruchomości) oraz kwoty kredytu. Dodatkowo, bank nie pobiera prowizji za udzielenie kredytu.

Promocyjne stawki marż obowiązują w połączeniu z ofertą ubezpieczeń (ubezpieczenie na życie oraz ubezpieczenie na wypadek choroby „Pewna Spłata") i przeznaczone są dla aktywnych Klientów.

"Filarem nowej oferty kredytowej mBanku są kredyty w złotych i w euro, bo cieszą się one dużą popularnością. Zainteresowanie na rynku kredytami w rodzimej walucie jest dzisiaj większe, także wśród naszych Klientów. Jednocześnie cały czas dostrzegamy dużą popularność kredytów walutowych. Wprowadzając promocyjne, niższe stawki, dajemy Klientom wybór pomiędzy walutą a złotym" - mówi Andrzej Fluderski, naczelnik wydziału linii biznesowej planów finansowych mBanku.

Wprowadzana obniżka z pewnością wpłynie pozytywnie na dostępność produktów hipotecznych mBanku. Niższe ceny kredytów obok mniejszych rat oznaczają też większą zdolność kredytową Klientów.

źródło: egospodarka.pl

Chmurka tagów « powrót | drukuj
promocyjne konta młodzieżowe wybór pomiędzy hipotecznych stawki dajemy oraz skorzystać walutą wprowadzając ubezpieczenie dużą andrzej fluderski klientom kwoty mówi złotych kredyty dla firm numer jeden finanse złotym euro klientów niższe marż oferty kredytu kredytów mbanku
Komentarze
Napisz komentarz
Nie dodano jeszcze komentarzy. Dodaj nowy komentarz.
Imię / imię i nazwisko E-mail
Komentarz

Aby zapobiec spam-botom, proszę spojrzeć na wygenerowany kod i wpisać go w pole tekstowe. Jeżeli kod będzie się zgadzał, wiadomość zostanie wysłana.

© ArtiTok v 1.1

Nie możesz odczytać? Odśwież!

»

WYBRANE ARTYKUŁY

Liberty Direct numerem 1 w zestawieniu OC Liberty Direct numerem 1 w zestawieniu OC
Oszczędzanie: jak zdobyć pierwszy milion? Oszczędzanie: jak zdobyć pierwszy milion?
Open Finance i najwyżej oprocentowane lokaty... Open Finance i najwyżej oprocentowane lokaty...
Emerytury będą wyższe, ale krótsze Emerytury będą wyższe, ale krótsze
Ranking pożyczek i kredytów gotówkowych -... Ranking pożyczek i kredytów gotówkowych -...

ON-LINE

Copyright © 2009-2017 Numer Jeden Finanse
RSS | Newsletter | Linki | Mapa | Kontakt