Numer Jeden - Serwis Finansowy
Numer Jeden Finanse
zwiń / rozwiń

KREDYT NA AUTO

KREDYT SAMOCHODOWY, KREDYT NA AUTO O JAKIM MARZYSZ

Kredyt samochodowy Pod względem kwot kredytowania, kredyt na zakup auta mieści się pomiędzy kredytem gotówkowym a kredytem mieszkaniowym. Dlatego tak ważne jest, abyś przed złożeniem wniosku mógł porównać wiele ofert i świadomie wybrać tę, która Cię zainteresuje. Korzystając z naszego serwisu zyskujesz nie tylko dostęp do wniosków on-line obsługiwanych przez konkretne banki, ale także do chatów z konsultantami.

Zakup samochodu to inwestycja na lata! Nie warto szukać kompromisów i wybierać modelu, który nie do końca Ci odpowiada tylko dlatego, że jego cena jest przystępna. Nie warto ryzykować również zakupu używanego auta, skoro bez trudu możesz zdobyć nowe.

Już wkrótce wyjedziesz z salonu własnym samochodem

Chcesz zmienić auto na lepsze? A może kupujesz pierwszy samochód, bo właśnie odebrałeś prawo jazdy? Porównaj oferty banków i sprawdź, która będzie dla Ciebie najkorzystniejsza!

Skorzystanie z kredytu samochodowego jest tak proste, jak uzyskanie kredytu gotówkowego, ale warunki zakupu samochodu są korzystniejsze, niż w przypadku pożyczek i kredytów gotówkowych. Kredytobiorca czuje się również bezpieczniej, ponieważ zabezpieczenie umowy z bankiem stanowi kupowany samochód.

Spłatę kredytu można rozłożyć na ogół nawet na 7 lub 8 lat, a decyzję o jego przyznaniu otrzymujesz niemal błyskawicznie. Najważniejszymi parametrami przy wyborze kredytu samochodowego jest jego wysokość oprocentowania, okres kredytowania, prowizja oraz czy wymagana jest wpłata własna. Zwróć uwagę również na dodatkowe korzyści - kredytodawcy mogą zaproponować Ci na przykład dodatkowy pakiet ubezpieczenia samochodu w atrakcyjniejszych cenach, niż na rynku.

O czym musisz pamiętać?

Fakt zakupu samochodu na kredyt zostaje odnotowany w dokumentach auta. Z tego względu przy ewentualnej sprzedaży musisz pamiętać, aby skontaktować się z bankiem i uzyskać u niego zgodę na przeprowadzenie transakcji, jeśli samochód nie został jeszcze spłacony.

Już teraz sprawdź, ile możesz zyskać!

Poniżej znajdziesz zestawienie najciekawszych ofert kredytowych, jakie przygotowaliśmy dla Ciebie. Niezależnie od tego, czy szukasz kredytu dla osoby prywatnej, czy dla firmy - porównanie ofert będzie dla Ciebie pomocne przy wyborze optymalnego kredytu.

PORÓWNAJ KREDYTY SAMOCHODOWE I BĄDŹ PEWNY SWOJEGO WYBORU

BNP Paribas Bank

BNP Paribas Bank. Kredyt samochodowy BNP Paribas Bank powinien zainteresować szczególnie tych kredytobiorców, którzy posiadają wkład własny i chcą otrzymać kredyt na minimalny okres czasu, gdyż właśnie w tym banku wysokość oprocentowania kredytu bezpośrednio uzależniona jest od tego, na jaki okres jest on przyznawany.

BNP Paribas Bank zajmuje miejsce lidera rankingów kredytów samochodowych zarówno dla aut używanych jak i nowych.

 
Credit Agricole

Credit Agricole. Chciałbyś mieć w końcu swój własny samochód - zyskać swobodę i niezależność? A może planujesz wymianę obecnego auta na nowszy model? Nieważne: pierwsze czy kolejne, nowe czy używane - z naszym kredytem kupisz dokładnie takie auto, o jakim marzysz! Kredyt na dowolny pojazd do 3,5 tony, możliwość rozłożenia kredytu aż do 120 rat.

W ramach kredytu oferowany jest startowy pakiet gotówkowy na dowolny cel.

 
Getin Bank

Getin Bank. Kredyt samochodowy Getin Bank wyróżnia się choćby z uwagi na uproszczoną procedurę jego przyznawania przyczyniającą się do tego, że korzystać mogą z niego również te osoby, dla których czas jest czymś bezcennym. Co więcej, osoby ubiegające się o wsparcie finansowe mogę liczyć na szybką decyzję o przyznaniu kredytu, dzięki której są w stanie zdecydować się na zakup samochodu nawet wówczas, gdy decyzja w tej sprawie musi być podejmowana błyskawicznie. Przy wyborze samochodu nie ma ograniczeń, kredyt przyznawany przez Getin Bank można bowiem przeznaczyć tak na zakup auta nowego, jak i samochodu używanego.

Sprawdź, jak niska może być rata Twojego kredytu samochodowego.

 

Alior Bank. Szybki sposób na realizację marzeń o własnym pojeździe. Decyzję kredytową podejmujemy w godzinę, a środki wypłacamy w jeden dzień. Do 120 000 PLN bez wpłaty własnej, decyzja kredytowa w 1 godzinę, wypłata środków w 1 dzień. W Alior Banku kredyt na samochód lub inny pojazd dostaniesz szybciej i na lepszych warunkach.

Financity. Kredyt samochodowy online: decyzja o przyznaniu kredytu w 3 godziny; kredyt do 110% wartości pojazdu, możliwość skredytowania również ubezpieczenia komunikacyjnego lub dodatkowego wyposażenia; procedura uproszczona do 300 000 zł bez zbędnych dokumentów, wystarczą dane z dowodu osobistego i oświadczenie dotyczące źródła dochodu; bez wpłaty własnej do 150 000 zł; anulowanie odsetek przy wcześniejszej spłacie kredytu, bez dodatkowej prowizji; niska rata miesięczna - okres kredytowania do 120 miesięcy.
Doradcy Financity pracują na terenie całego kraju, dzięki czemu możesz bez problemu spotkać się z nimi w dowolnym dogodnym dla Ciebie miejscu. W większości przypadków nie wymagamy żadnych dokumentów finansowych, prosimy tylko o oświadczenie dotyczące dochodu, co sprawia, że cała procedura kredytowa jest bardzo prosta i szybka. Dzięki dostępowi do wielu ofert różnych banków negocjujemy dla Ciebie najlepsze warunki kredytu. Wspieramy Cię bezpłatnie przez cały czas trwania umowy. Proponujemy Ci bezkonkurencyjne pakiety ubezpieczeń dla klientów banków ze stawkami niedostępnymi na rynku. Z nami oszczędzasz czas i pieniądze.

Kredyty samochodowe Zestawienie i porównanie kredytów samochodowych ››

Kredyty samochodowe Forum finansowe - Kredyty samochodowe ››

Komentarze i opinie
Kredyt w PARIBAS - im szybciej tym taniej!
Kiedy rozbiłam samochód męża myślałam, że to koniec świata. Na szczęście był ubezpieczony i z PZU dostaliśmy trochę kasy na zakup czegoś nowego. Zdecydowaliśmy, że zamiast kupować dziesięciolatka to poszukamy czegoś fajnego w wieku tak do 3-4 lat. Nie mieliśmy jednak tyle gotówki więc zaczęliśmy rozglądać się za jakimś dodatkowym kredytem. BPN PARIBAS jest właśnie dla takich osób jak my zaradnych i dbających o finanse, którym zależy na tym, aby jak najszybciej spłacić długi. W zamian bank przygotował dla nas ofertę , w której za krótki czas spłaty dostaliśmy preferencyjną stawkę odsetek to znaczy im szybciej spłacisz dług, tym mniejsze masz odsetki, czyli kredyt jest tańszy. Ważne, że PARIBAS daje pieniądze także na samochody używane to zasadniczo upraszcza życie wielu osobom takim jak my !
#1: ~Magda | 05-12-2013, 14:10 komentowano: BNP Paribas, kredyt samochodowy
Kredyt samochodowy
Najlepszy kredyt samochodowy!
Jeśli marzysz o nowym samochodzie, ta promocja jest dla właśnie dla Ciebie! Atrakcyjne oprocentowanie i decyzja w 2 godziny sprawią, że wymarzone auto będzie Twoje szybciej, niż myślisz!
Oferujemy Ci przede wszystkim: kredyt na pojazdy nowe oraz używane, uproszczona procedura, atrakcyjne oprocentowanie, decyzję kredytową już w 2 godziny, finansowanie do 110% wartości pojazdu, możliwość skredytowania dodatkowego wyposażenia i ubezpieczania, minimum formalności i odbiór samochodu nawet w dwa dni
Sprawdź, kliknij na poniższy link zostaw swój telefon a nasz doradca oddzwoni do ciebie: http://iwchi.ebrokerpartner.pl/short/pioh
#2: ~iwchiebroker | 27-05-2013, 12:14 komentowano: Inny, kredyt samochodowy
Automoto kredyt
Kredyt samochodowy powinien być tańszy.
W mBanku może być najlepiej, ale sprawdziłbym DB Kredyt gotówkowy i samochodowy.
#3: ~Arti | 05-01-2011, 08:37 komentowano: Deutsche Bank, kredyt samochodowy
Kredyt samochodowy
Witam,
interesuje mnie kredyt samochodowy, samochód używany, kwota kredytu 20000 zł na 3 max 5 lat. Auto 8 letnie.
Gdzie najlepiej, czy lepszy będzie kredyt samochodowy, czy gotówkowy?
#4: ~Piotr | 04-01-2011, 11:21 komentowano: kredyt samochodowy
Napisz komentarz
Imię / imię i nazwisko Bank
E-mail Kredyt w banku
Tytuł  
Komentarz

Aby zapobiec spam-botom, proszę spojrzeć na wygenerowany kod i wpisać go w pole tekstowe. Jeżeli kod będzie się zgadzał, wiadomość zostanie wysłana.

© ArtiTok v 1.1

Nie możesz odczytać? Odśwież!

»

KREDYTY - ANKIETA

Ranking kredytów
Sondaże kredytobiorców, wybierz i głosuj na najlepszy kredyt w banku.

Najczęściej polecane w głosowaniu.

Dodaj cenną opinie!

DORADCY FINANSOWI

  • Open Finance
  • Expander
  • DK Notus

KREDYT NA AUTO

Copyright © 2009-2017 Numer Jeden Finanse
RSS | Newsletter | Linki | Mapa | Kontakt