Numer Jeden - Serwis Finansowy
Numer Jeden Finanse

Kredyty hipoteczne Citi Handlowy w jesiennej odsłonie z niską marżą

Citi Handlowy wprowadza jesienną ofertę kredytów hipotecznych w złotówkach. Od 12 września 2011 roku marża kredytu mieszkaniowego w Citi Handlowy spada do poziomu 0,8 proc. Warunkiem uzyskania tak konkurencyjnej oferty nie jest już wysokość LtV - czyli stosunek wysokości kredytu do wartości nieruchomości - a jedynie kwota kredytu i aktywność klienta na innych produktach bankowych. W ten sposób oferta kredytów hipotecznych Citi Handlowy staję się jeszcze bardziej atrakcyjna i elastyczna.

Konsekwentnie budujemy konkurencyjny produkt finansowania nieruchomości. Obserwujemy rynek, poznajemy opinie klientów i na tej podstawie dynamicznie zmieniamy naszą propozycję. W jesiennej odsłonie kredytów hipotecznych wysokość marży postanowiliśmy uzależnić wyłącznie od wysokości kwoty kredytu i aktywności klienta na innych produktach banku. Rozszerzając przy tym paletę produktów bankowych, które pozwalają na obniżenie kosztów kredyty., tłumaczy Katarzyna Przybyła, Dyrektor Biura Produktów Hipotecznych Citi Handlowy.

Od 12 września 2011 roku kredyty hipoteczne w Citi Handlowy, w tym także te z dopłatami w ramach rządowego programu "Rodzina na swoim" dostępne są na nowych warunkach a ich cena nie zależy już od wysokości LtV, a jedynie od wysokości kwoty kredyty i aktywności klientów na innych produktach bankowych. Obowiązują nowe zasady, zgodnie z którymi można uzyskać niższą marżę kredytu a także obniżoną prowizję od udzielonego kredytu.

W zależności od aktywności klienta na innych produktach banku marża kredytu może zostać obniżona o nawet 1,2 proc. Najniższa dostępna marża kredytu hipotecznego w Citi Handlowy wynosi teraz 0,8 proc. i mogą z niej skorzystać klienci spełniający dwa warunki: regularny wpływ wynagrodzenia na konto osobiste w Citi Handlowy oraz posiadanie dwóch produktów banku.

Podobnie w zależności od aktywności klienta oraz wysokości kredytowanej kwoty bank obniżać będzie nie tylko marżę, ale także prowizję kredytu. Co więcej, w ramach jesiennej oferty klient uzyskać także może kredyt hipoteczny z prowizją na poziomie 0 proc. Wówczas jednak marża pożyczki podwyższana jest o 0.2 p. proc.

Jednocześnie bank rozszerza paletę produktów, które pozwalają na obniżenie marży kredytu. I tak oprócz dotychczas uprawniających do zniżki Karty Kredytowej, linii kredytowej, pożyczki gotówkowej oraz Planu Systematycznego Inwestowania klienci mogą jeszcze skorzystać z Planu Inwestycyjnego Optimum, Polisy na Dobre Życie oraz Polisy na Dobry Początek. Tym samym Citi Handlowy oferuje klientom jedną z najszerszych ofert produktów pozwalających na obniżenie kosztów kredytu.

Kredyt hipoteczny w Citi Handlowy udzielany jest na nieruchomości od 80.000 złotych do 3 mln. Złotych.. Bank oferuje kredyty hipoteczne wyłącznie w złotówkach. Maksymalna kwota finansowania to 90 proc. wartości nieruchomości. Spłatę kredytu klienci mogą rozpisać na maksymalnie 35 lat.

źródło: Citi Handlowy

Chmurka tagów « powrót | drukuj
mogą dobry kredyt kwoty ramach banku produktów innych bank produktach kredytowej polisy citi klienta finansowania kredyty hipotecznych klienci handlowy wysokości pożyczki kredytu ranking kont obniżenie porównywarka kredytów marża bankowych aktywności oraz nieruchomości
Komentarze
Napisz komentarz
Nie dodano jeszcze komentarzy. Dodaj nowy komentarz.
Imię / imię i nazwisko E-mail
Komentarz

Aby zapobiec spam-botom, proszę spojrzeć na wygenerowany kod i wpisać go w pole tekstowe. Jeżeli kod będzie się zgadzał, wiadomość zostanie wysłana.

© ArtiTok v 1.1

Nie możesz odczytać? Odśwież!

»

WYBRANE ARTYKUŁY

Liberty Direct numerem 1 w zestawieniu OC Liberty Direct numerem 1 w zestawieniu OC
Banki zamroziły ofertę kart kredytowych Banki zamroziły ofertę kart kredytowych
Ranking kredytów mieszkaniowych I kwartał 2012 Ranking kredytów mieszkaniowych I kwartał 2012
Warto znaleźć dobry moment na kredyt hipoteczny Warto znaleźć dobry moment na kredyt hipoteczny
Emerytury będą wyższe, ale krótsze Emerytury będą wyższe, ale krótsze

ON-LINE

Copyright © 2009-2017 Numer Jeden Finanse
RSS | Newsletter | Linki | Mapa | Kontakt