Numer Jeden - Serwis Finansowy
Numer Jeden Finanse
zwiń / rozwiń

KREDYT GOTÓWKOWY ONLINE

KREDYT GOTÓWKOWY, GOTÓWKA W BANKU NA DOWOLNY CEL

Kredyt gotówkowy Pieniądze możesz przeznaczyć na dowolny cel, a okres spłaty rozłożyć na kilkanaście lub nawet na kilkadziesiąt lat. Kredyt gotówkowy to doskonałe rozwiązanie, jeśli potrzebujesz dodatkowych pieniędzy.

Kredyty gotówkowe to jeden z najpopularniejszych produktów bankowych, z których korzystamy często, choć nie zawsze rozsądnie. Kredyt udzielany przez bank ma niższe oprocentowanie niż karta kredytowa i jest dużo tańszy niż pożyczki udzielane przez instytucje pozabankowe. Jeśli potrzebujesz pieniędzy, możesz uzyskać kilkanaście, a nawet kilkaset tysięcy, pod warunkiem, że masz zdolność kredytową i udokumentowane źródło dochodu (praca na etacie, działalność gospodarcza, zyski z autorskich praw majątkowych, praca najemna itp.).

Realnie oceń swoje możliwości finansowe

Aby uzyskać kredyt gotówkowy w jakimkolwiek banku, działającym na polskim rynku, trzeba być osobą pełnoletnią, mieć aktualny dowód osobisty, a we wniosku kredytowym rzetelnie i zgodnie z prawdą przedstawić informacje o swoich zarobkach (bank to sprawdzi), wydatkach i innych zobowiązaniach (spłata innych kredytów, alimenty, egzekucje komornicze itp.). Wnioskując o konkretną kwotę, dobrze przemyśl, czy spłata rat nie będzie zbytnim obciążeniem dla domowego budżetu.

Zanim zdecydujesz się na kredyt gotówkowy porównaj ofertę kilku lub nawet kilkunastu banków. Produkty różnych instytucji różnią się wysokością oprocentowania, ilością rat, na które może być rozłożony kredyt. Co więcej, każdy bank w indywidualny sposób ocenia zdolność kredytową osoby wnioskującej o kredyt. Może się więc okazać, że w jednym banku kredytu nie otrzymasz, a inny bez problemu go udzieli.

Czysta historia kredytowa

Banki sprawdzają też kredytobiorców pod kątem wierzytelności. Po takie informacje zwracają się do Biura Informacji Kredytowej (BIK) oraz Krajowego Rejestru Dłużników (KRD). Co więcej, mają też własne bazy, w których znajdują się informacje na temat historii kredytowych i terminowości spłat.

W zależności od tego, jak dużej gotówki potrzebujesz, możesz wziąć kredyt długoterminowy lub krótkoterminowy. Okres spłaty zależy od kredytodawcy, jednak w odróżnieniu od kredytów hipotecznych, kredyty gotówkowe rozkładane są najczęściej na maksimum 7-8 lat. Najpopularniejsze są jednak kredyty, które spłacamy w ciągu 2-3 lat. Pamiętajmy przy tym, że im dłuższy okres spłaty, tym droższy będzie całkowity koszt kredytu.

Raty spłacaj w terminie

Jeśli właściwie wypełnimy wniosek o kredyt i pozytywnie przejdziemy weryfikację banku, szybko otrzymamy decyzję o przyznaniu kredytu, a pieniądze trafią na nasze konto bankowe. Wykorzystując te dodatkowe środki na zakupy, inwestycje czy zagraniczne wycieczki pamiętajmy, że są to pieniądze pożyczone i każdy kredyt trzeba będzie spłacić.

Kredyty gotówkowe spłacane są w miesięcznych ratach. Przy podpisywaniu umowy kredytowej możemy wybrać dowolny dzień miesiąca na spłatę zobowiązania – najbezpieczniej jest zdecydować się na taki dzień, w którym na pewno będziemy mieć środki na koncie, czyli krótko po wypłacie lub otrzymaniu innych świadczeń pieniężnych.

Spłata zaciągniętych rat w terminie jest ważna nie tylko ze względu na szybko rosnące odsetki za opóźnienia, ale też dlatego, że w ten sposób budujemy pozytywną historię kredytową. Regularne, terminowe spłacanie kredytu gotówkowego może nam w przyszłości ułatwić uzyskanie większego kredytu, np. hipotecznego.

Kredyt gotówkowy - najczęściej wybieranym produktem kredytowym

PKO Bank Polski

PKO Bank Polski. Max Pożyczka Mini Rata, z Mini Ratką stać Cię na więcej. Maksymalna wysokość pożyczki na dowolnie wybrany cel do 150 000 zł, bez zgody współmałżonka do 15 000 zł, bez zabezpieczeń do 30 000 zł. Minimalna kwota pożyczki od 1000 zł, długi okres kredytowania - aż do 10 lat, 0% prowizji za udzielenie pożyczki z ubezpieczeniem. Dostępne dwa szczególnie atrakcyjne warianty oferty: pożyczka z obniżonym oprocentowaniem lub bez prowizji. Nowością jest wariant - konsolidacja - z przeznaczeniem na spłatę innych zobowiązań.

Oferta sprawdzona przez miliony Polaków . Najniższa rata w rankingu Expandera. Od 1000 złotych do 150 000 złotych na dowolnie wybrany cel.

 
Alior Bank

Alior Bank. Kredyt u lidera jakości. W prestiżowych rankingach jakości, przygotowanych przez niezależnych ekspertów, już po raz drugi najwyżej oceniono standardy obsługi, kompetencje bankierów oraz innowacje technologiczne Alior Banku. Biorąc pożyczkę w Alior Banku, możesz liczyć na wyjątkowo niskie raty. Bez poręczycieli i zabezpieczeń dostaniesz nawet do 150 tys. zł na okres do 10 lat.

Gwarancja najniższej raty jest gwarancją najlepszego wyboru.

GETIN Bank

GETIN Bank. Kredyt gotówkowy z niskim oprocentowaniem, prowizją 0%, bez ubezpieczenia, kwota kredytu aż do 150 000 zł. RRSO dla kredytu 10 000 zł na 12 miesięcy bez ubezpieczenia wynosi 9,02%. Wystarczy, że masz polskie obywatelstwo lub jesteś cudzoziemcem i posiadasz kartę pobytu, zameldowanie w Polsce, skończone 25 lat, dowód osobisty i zaświadczenie o zarobkach. Możesz też otrzymać kredyt bez zaświadczenia o zarobkach. Promocja kredytu gotówkowego.

Sprawdź prosty sposób na środki do realizacji wymarzonego planu!

 
Credit Agricole

Credit Agricole. Marzysz o niezapomnianym wypoczynku? Chcesz wypocząć z dala od codziennych problemów i obowiązków, znalazłeś atrakcyjną ofertę, planujesz egzotyczną podróż? A może chcesz wyremontować lub wykończyć swoje wymarzone mieszkanie czy dom? W Credit Agricole otrzymasz kredyt nawet do 120 000 zł, dopasujesz wysokość kwoty i czas spłaty do Twoich potrzeb i możliwości. Najlepszy produkt w kategorii kredyt gotówkowy według plebiscytu Bankier.pl. Prostoliczony kredyt gotówkowy, nr 1 w Polsce.

Wielka loteria! Codziennie spłacamy jeden kredyt w całości!

mBank

mBank. Pożyczka gotówkowa mBank to jedna z najlepiej dobranych ofert pod względem usług banku i możliwości kredytobiorców, która dodatkowo może zostać ubezpieczona. Kredyt gotówkowy mBank dostępny jest w 15 minut, bez potrzeby wychodzenia z domu. mBank przyznaje kredyt na okres kredytowania od 3 do 84 miesięcy z automatyczną spłatą rat w wybranym przed kredytobiorcę dniu (od 1 do 28 dnia miesiąca). Kredyt gotówkowy mBank przeznaczony jest na dowolny cel lub spłatę posiadanych zobowiązań.

Czeka na Ciebie duża kapusta... na superprocent!
Pożyczke do 10 tys. otrzymasz bez formalności!

Millennium Bank. Pilna pożyczka to niska miesięczna rata od 17,48* zł za każde 1000 zł pożyczki, minimalna kwota pożyczki to 1000 zł, maksymalna zależy od Twojej zdolności kredytowej, oprocentowanie od 7,90%*, ustalane indywidualnie dla każdego Klienta. Bank wyróżniają wyjątkowo proste zasady i szybka decyzja.

Deutsche Bank. Weź gotówkę na dowolny cel. Jeżeli nagle potrzebujesz dodatkowej gotówki, wybierz właśnie nas! Szybko i profesjonalnie udzielimy Ci kredytu na atrakcyjnych warunkach. Jeśli masz już zaciągnięte kredyty w innych bankach możesz łatwo się ich pozbyć. W Deutsche Bank połączymy Twoje kredyty w jeden i zmniejszymy Twoją ratę! Nie dość, że spłacisz swoje stare kredyty, dostaniesz dodatkową gotówkę.

Citi Handlowy. Pożyczka Gotówkowa to wygodne narzędzie w przypadku, kiedy szybko potrzebujesz środków na realizację bieżących celów a jednocześnie cały Twój kapitał został ulokowany w instrumentach finansowych, uniemożliwiających natychmiastowy dostęp do gotówki. Dzięki pożyczce gotówkowej zrealizujesz swoje plany jednocześnie nie tracąc benefitów związanych z lokowaniem środków. Możesz pożyczyć od 1 000 do 120 000 zł, na co tylko chcesz. Stałe, miesięczne raty spłacasz nawet do 7 lat. Przy oprocentowaniu nominalnym 9,99% i 2,5% opłaty przygotowawczej, Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania już od 11,64%. Masz możliwość podwyższenia pożyczki na preferencyjnych warunkach. Pożyczasz bez poręczycieli i zabezpieczeń.

Bank Zachodni WBK. Oprocentowanie od 5,99%, możliwość obniżenia prowizji nawet o 80%. Tanio i szybko do 100 000 zł bez zabezpieczenia, rata nawet 19 zł od każdego 1000 zł. Decyzje o przyznaniu kredytu podejmujemy już w 10 minut, długi okres spłaty - aż do 72 miesięcy, specjalne ubezpieczenie dla Kredytobiorców. Decyzja kredytowa i oprocentowanie kredytu uzależnione są od wyniku badania zdolności kredytowej.

Kredyty gotówkowe Zestawienie i porównanie kredytów gotówkowych ››

Kredyty gotówkowe Forum finansowe - Kredyty gotówkowe ››

Komentarze i opinie
Niskie raty w Aliorze
Jak chcesz żyć to musisz się od czasu do czasu kredytować - to wpisane jest w ryzyko. Wato jednak zastanowić się gdzie taki kredyt wziąć! Raz próbowałam w instytucji pozabankowej bo było znacznie łatwiej i Pani z obsługi była mniej czepliwa, ale za to kredyt o połowę droższy, no i spłata szła mi jak po grudzie. Ostatnio musiałam znów posiłkować się pożyczonymi pieniędzmi - tym razem wzięłam je w banku - dokładnie w Alior Banku, bo nie ukrywam, że dawali najniższe raty. W dodatku nie musiałam mieć poręczyciela ani zabezpieczeń w postaci postawionej hipoteki czy innych. Naprawdę wszystko OK smile. Osobiście jestem zadowolona z tego produktu.
#1: ~Aśka | 05-12-2013, 13:27 komentowano: Alior Bank, kredyt gotówkowy
Pożyczka gotówkowa Alior Bank
Prowizja 0%, ale nieoprocentowana, skąd ten pomysł?
Oprocentowanie pożyczki to:
- dla okresu do 5 lat jest stałe i wynosi 10.5%- 24%
- dla okresu powyżej 5 lat do 10 lat jest zmienne i wynosi WIBOR3M + marża, gdzie marża wynosi 5.5% - 19%

W ofercie jest pożyczka z ubezpieczeniem na życie i gwarancją, że rata pożyczki w Alior Banku będzie niższa od oferowanej przez inny bank.

Mamy tutaj pewność najlepszego wyboru. Jeśli przed lub nawet w 2 tygodnie po skorzystaniu z oferty, inny bank zaoferuje mniejszą ratę, Alior Bank przebije jego ofertę. Dostaniesz niższą ratę przy takim samym okresie kredytowania i kwocie pożyczki. Aby otrzymać ratę niższą niż w innym banku, wystarczy, że przedstawić formularz informacyjny z innego banku. Formularz ten powinien potwierdzać warunki wnioskowanej pożyczki gotówkowej oraz zawierać informacje o całkowitej kwocie pożyczki, liczbie i wysokości rat, stopie oprocentowania, RRSO i wysokości ubezpieczenia.

Nigdzie, taniej może już nie być sweat
#2: ~Malina | 30-11-2012, 16:55 komentowano: Alior Bank, kredyt gotówkowy
Pozyczka w Alior Banku
Czy to prawda że pożyczka w alior banku faktycznie jest nieoprocentowana? Tak jest w ich reklamach, czy jest to prawdą?
#3: ~MarcinS | 25-11-2012, 19:27 komentowano: Alior Bank, kredyt gotówkowy
Re: Tanio i bezpiecznie
Raiffeisen Bank i PKO BP raczej nie są najbardziej trafione, gdyż wymienione banki nie słyną z największego bezpieczeństwa. W PKO nie jest najtaniej, chociaż nie jest najdrożej. W dużej mierze koszt kredytu uzależniony jest od tego czy jesteśmy już klientem banku, czy nie.
Dla większości banków pytanie, czy jesteś naszym klientem to pierwsze pytanie przy obliczeniu wysokości raty.
Jeśli dobrze pamiętam nie pytają o to w Alior Bank, Getin Bank, Deutsche Bank, czy Raiffeisen. W tych bankach nie zależnie, czy posiadasz konto w banku (historię), czy też nie kredyt dla klienta zewnętrznego i wewnętrznego otrzymasz na takich samych zasadach, czyli tanio, a ubezpieczenie możesz wziąć, nie musisz, napewno przy kredycie na dłuzszy okres byłoby wskazane.
#4: ~Arti | 14-11-2011, 15:18 komentowano: Alior Bank, kredyt gotówkowy
Tanio i bezpiecznie
Kredyt gotówkowy po pierwsze tanio, po drugie bezpiecznie.
Znany jest mi przypadek kiedy to emeryt wziął najtańszy kredyt gotówkowy bez ubezpieczenia i wszystko było by ok, ale nie wziął tutaj pod uwagę swojego wieku i dług przszedł na osobę, której bardzo to nie odpowiadało i ktoś musiał spłacić ten kredyt cry
Dlatego zanim wybierzemy najtańszy kredyt warto zastanowić się nad ubezpieczeniem, a najtańszy i bezpieczny kredyt gotówkowy z ubezpieczeniem prawdopodobnie jest w Raiffeisen Bank i PKO Bank Polski smile .
Trafnych decyzji i tak świątecznie 100 lat życia w zdrowiu.
#5: ~ole voila | 08-11-2011, 21:15 komentowano: Raiffeisen Bank, kredyt gotówkowy
Kredyt gotówkowy
Najlepszy kredyt gotówkowy - kredyt w Twoim banku.
#6: ~ekspert | 29-11-2010, 04:06 komentowano: Deutsche Bank, kredyt gotówkowy
Napisz komentarz
Imię / imię i nazwisko Bank
E-mail Kredyt w banku
Tytuł  
Komentarz

Aby zapobiec spam-botom, proszę spojrzeć na wygenerowany kod i wpisać go w pole tekstowe. Jeżeli kod będzie się zgadzał, wiadomość zostanie wysłana.

© ArtiTok v 1.1

Nie możesz odczytać? Odśwież!

»

KREDYTY - ANKIETA

Ranking kredytów
Sondaże kredytobiorców, wybierz i głosuj na najlepszy kredyt w banku.

Najczęściej polecane w głosowaniu.

Dodaj cenną opinie!

PORÓWNANIE

GETIN Bank 467,01 zł
Citi Handlowy 494,48 zł
PKO BP 508,75 zł
mBank 513,89 zł
Bank BPH 523,53 zł

Przykładowe porównanie dla kredytu gotówkowego kwota 10000 zł na okres 24 miesięcy.

Porównywarka kredytów

DORADCY FINANSOWI

  • Open Finance
  • Expander
  • DK Notus

MULTI GOTÓWKA

Citi Handlowy Deutsche Bank
PKO Bank Polski BNP Paribas Fortis
Bank Zachodni WBK Bank BPH
GETIN Bank Millennium Bank
Multiformularz kredytów gotówkowych

GOTÓWKA ONLINE

Copyright © 2009-2017 Numer Jeden Finanse
RSS | Newsletter | Linki | Mapa | Kontakt