Numer Jeden - Serwis Finansowy
Numer Jeden Finanse

SZYBKI KREDYT DLA FIRMY

KREDYT DLA MAŁEJ I ŚREDNIEJ FIRMY

Kredyt dla firm Kredyty dla firm są tak zróżnicowane, jak potrzeby przedsiębiorstw: od błyskawicznych pożyczek gotówkowych na cel dowolny aż po trudniejsze do uzyskania kredyty inwestycyjne. Jeśli jednak skorzystasz z odpowiedniej pomocy, droga do uzyskania dodatkowych pieniędzy będzie dla Ciebie o wiele prostsza. Przeczytaj, z jakich kredytów możesz skorzystać, a następnie sprawdź - w ofertach konkretnych banków - jakie dokumenty musisz złożyć, by podpisać umowę. Najwygodniej i najszybciej złóż wniosek online z prośbą o rozmowę przed wizytą w siedzibie banku, tak aby wcześniej omówić szczegóły.

Jesteś przedsiębiorcą? W takim razie wiesz, jak potężną rolę w rozwoju biznesu odgrywają dobrze zaplanowane inwestycje. W Polsce działają setki tysięcy małych i średnich przedsiębiorstw, a większość z nich potrzebuje zewnętrznego kapitału, by wypłynąć na szerokie wody. Mechanizm jest prosty: zyskując dodatkowe pieniądze, możesz spokojnie zaplanować działalność na większą skalę, by dzięki temu zyskać... jeszcze więcej pieniędzy.

Banki walczą o Klientów - skorzystaj na tym

Małe i średnie przedsiębiorstwa to bardzo wymagający Klienci. Dlatego banki prześcigają się w przygotowywaniu dla nich jak najatrakcyjniejsze oferty. Specjalnie dla Ciebie przeanalizowaliśmy różne kredyty - poniżej przedstawiamy te szczególnie warte uwagi. Porównaj warunki kredytowania i sprawdź, które źródło finansowania będzie najkorzystniejsze dla Twojej firmy.

Na inwestycje, na dowolny cel, na początek działalności...

... jest mnóstwo powodów, dla których warto wziąć firmowy kredyt. Z tej opcji korzystają nawet najwięksi rynkowi gracze. Kredyty dla małych i średnich przedsiębiorstw są jednak dostosowane do potrzeb i możliwości kredytobiorców. Różnią się maksymalną kwotą, oprocentowaniem, warunkami spłaty i dodatkowymi korzyściami dla Klienta. Spójrz, dlaczego warto przyjrzeć się im bliżej:

Jeśli zaczynasz działalność, kredyt na start pozwoli Ci sfinansować najważniejsze wydatki związane z uruchomieniem firmy: zakup sprzętu, maszyn, urządzenie i wyposażenie biura, a nawet początkowe działania promocyjne.

Gdy potrzebujesz środków na bieżącą działalność firmy, skorzystaj z kredytu obrotowego. Jest to tzw. kredyt odnawialny - po spłaceniu pobranej sumy możesz zaciągnąć go kolejny raz. Na co najczęściej przeznacza się środki z tego typu finansowania? Przydaje się ono, gdy musisz wypłacić pensje pracownikom, zamówić dostawę towaru albo spłacić bieżące zadłużenie firmy.

Nieruchomości, jakimi dysponuje Twoja firma, ułatwiają pozyskanie kredytu hipotecznego. Uzyskane dzięki niemu środki możesz wydać na ważne cele, związane z działalnością przedsiębiorstwa. Zabezpieczenie w postaci budynku bądź lokalu należącego do Ciebie sprawia, że dla banku jesteś wiarygodnym kredytobiorcą - o wiele łatwiej jest Ci uzyskać środki, które możesz spłacać nawet przez kilkanaście lat.

Na potrzeby firmowych inwestycji, postaraj się o kredyt inwestycyjny. To doskonała podbudowa dla poważnych planów rozwoju przedsiębiorstwa: budowy lub rozbudowy nieruchomości, zakupu wyposażenia, maszyn i urządzeń, wdrażania nowych technologii itp. Kredyty inwestycyjne mają indywidualny charakter - nie każda firma może je otrzymać, ale jeśli zdobędziesz dofinansowanie dla Twojej inwestycji, otworzą się przed Tobą ogromne możliwości.

Chcesz uzyskać środki na dowolny cel związany z Twoją firmą? W takim razie najlepsza dla Ciebie będzie opcja kredytu gotówkowego. Decydując się na kredyt gotówkowy, nie musisz określać, na co go przeznaczysz. To bardzo wygodna i stosunkowo łatwa do uzyskania forma finansowania działalności.

Sprwawdź oferty kredytu dla firmy i złóż wniosek online.

mBank

mBank. Możliwy kredyt od ręki do 10 000 PLN na start.

Limit kredytowy nawet 10 000 PLN na start, niezależnie od okresu prowadzenia działalności. Do 20 000 PLN bez dokumentów, decyzja kredytowa online nawet do 15 minut dla limitów do 20 000 PLN, maksymalna kwota limitu to nawet 1 000 000 PLN. Sam decydujesz o wysokości limitu - liczą się obroty na rachunku.

W ofercie limit kredytowy na mBIZNES koncie i dowolny kredyty dla mikrofirm, kredyt hipoteczny i kredyt odnawialny. Kredyt jest uzależniony tylko i wyłącznie od zdolności kredytowej Twojej firmy.

 
Idea Bank

Idea Bank. Najlepszy kredyt dla Twojej firmy, bez zabezpieczeń, na oświadczenie, dla nowych firm.

Biznes to stałe zmiany, my to rozumiemy. Wśród naszych rozwiązań kredytowych znajdą Państwo takie, które pozwolą Państwu rozwinąć skrzydła. Dla nas każdy przedsiębiorca to partner, z którym chcemy współpracować, dlatego już teraz prosimy, by zarezerwowali sobie Państwo czas na spotkanie z Doradcą Przedsiębiorcy. Podczas spotkania my poznamy Państwa plany, a Państwo zapoznają się z naszą wizją ich rozwinięcia.

 
FM Bank

FM Bank. Do 300 000 zł na dowolny cel biznesowy.

W ramach podpisanej umowy o poręczeniach kredytowych z Europejskim Funduszem Inwestycyjnym, FM Bank będzie mógł udzielić kredytów o łącznej wartości 68,7 mln zł dla mikrofirm rozpoczynających działalność. FM Bank przygotował specjalną ofertę kredytową dla start-upów, w tym również początkujących franczyzobiorców. Nowym produktem jest łatwo i szybko dostępny kredyt gotówkowy EKSPRESOWY dla firm do 30 000 zł.

 

ING Bank Śląski. Atrakcyjna linia kredytowa, dostęp do dodatkowych pieniędzy w ramach przyznanego limitu kredytowego na koncie w banku - do 500 000 zł. Dla przedsiębiorców, którzy mają konto firmowe w dowolnym banku od 6 miesięcy.

Kredyty dla firm Forum finansowe - Kredyty dla firm ››

Komentarze i opinie
Razem do 1 bramki
Firma musi się rozwijać zarówno mała, jak i duża. Czasem potrzeba dodatkowych środków, czy to na inwestycje, czy na działalność bieżącą. Płynność finansowa nie zawsze jest łatwa do utrzymania wystarczy trochę firmę "przegrzać" (przeinwestować) a już pojawiają się kłopoty z realizacją podstawowych płatności. W takich wypadkach warto mieć kredyt obrotowy, nawet jeśli duży klient nie zapłaci faktury w terminie to z takim kredytem można na szczęście kontynuować działalność. Ja korzystam z oferty IdeaBanku - dobry i rzetelny partner biznesowy, który rozumie, że mój sukces to także jego sukces i że razem gramy do wspólnej bramki.
#1: ~Wojciech | 05-12-2013, 14:22 komentowano: Idea Bank, kredyt dla firm
Napisz komentarz
Imię / imię i nazwisko Bank
E-mail Kredyt w banku
Tytuł  
Komentarz

Aby zapobiec spam-botom, proszę spojrzeć na wygenerowany kod i wpisać go w pole tekstowe. Jeżeli kod będzie się zgadzał, wiadomość zostanie wysłana.

© ArtiTok v 1.1

Nie możesz odczytać? Odśwież!

»

KREDYTY - ANKIETA

Ranking kredytów
Sondaże kredytobiorców, wybierz i głosuj na najlepszy kredyt w banku.

Najczęściej polecane w głosowaniu.

Dodaj cenną opinie!

DORADCY FINANSOWI

  • Open Finance
  • Expander
  • DK Notus

KREDYT DLA FIRMY

Copyright © 2009-2017 Numer Jeden Finanse
RSS | Newsletter | Linki | Mapa | Kontakt