Numer Jeden - Serwis Finansowy
Numer Jeden Finanse

Konta oszczędnościowe, atrakcyjne lokowanie nadwyżek finansowych

Oszczędzać próbuje każdy. Nie każdemu się to udaje, ponieważ koszty codziennego życia są bardzo wysokie, nie wspominając już o innych wydatkach jednorazowych czy tez przyjemnościach na jakie chcemy sobie pozwolić. Niektórym jednak udaje się co nieco odłożyć i poszukują sposobu na ulokowanie pieniędzy w taki sposób, aby mieć do nich swobodny dostęp w razie potrzeby, a jednocześnie by "nie leżały" na darmo. Dobrym pomysłem jest konto oszczędnościowe. Oprocentowanie jest tu równie atrakcyjne jak w przypadku lokat bankowych, jednakże pieniądze nie zostają zamrożone na określony czas. To idealny sposób na gromadzenie nadwyżek finansowych, które mogą zostać wykorzystane na dowolny cel w dowolnym momencie. Jednocześnie procentują, a nie marnują się. Zarabianie na odłożonych pieniądzach dzięki wysokiemu oprocentowaniu odbywa się cały czas. Niezależnie od tego czy pieniądze są podejmowane czy nie. Nawet w momencie wypłaty posiadać konta oszczędnościowego nie traci wysokiego oprocentowania.

Konto oszczędnościowe bardzo często prowadzone jest równocześnie z kontem osobistym, więc przed jego wyborem dobrze jest sprawdzić co proponuje nasz bank. Pod uwagę trzeba wziąć nie tylko korzystne oprocentowanie ale i kapitalizację odsetek, jak wygląda kwestia dokonywania wpłat i wypłat czy też przelewów oraz wszelkiego rodzaju inne opłaty, które będą konieczne do uiszczenia.

Pod względem kont oszczędnościowych, oferty banków potrafią znacząco się różnić między sobą. Dla niezdecydowanych, którzy wiedzą już, że chcą założyć konto oszczędnościowe ale przeraża ich przekopywanie się przez stertę ofert, został stworzony ranking kont oszczędnościowych. Bardzo przejrzyste zestawienie najlepiej ocenionych ofert, z prezentacją najważniejszych szczegółów, a po dokonaniu wyboru danej oferty można w sposób szybki i wygodny przenieść się bezpośrednio na stronę danego banku i już tam zapoznać się ze wszystkimi aspektami danej oferty. W rankingu znaleźć można najbardziej atrakcyjne oferty, które wybrane zostały dzięki ocenie innych klientów i zadowolonych użytkowników, a to daje gwarancję co do rzetelności stworzonego porównania.

Chmurka tagów « powrót | drukuj
sobą między ofert korzystne wygląda dzięki jednocześnie konto internetowe złoty bankier lokaty bankowe niezdecydowanych danej odsetek sposób oprocentowanie pieniądze konto oferty trzeba oszczędnościowych kapitalizację kont atrakcyjne przeraża momencie udaje oszczędnościowe czas którzy innych
Komentarze
Napisz komentarz
Nie dodano jeszcze komentarzy. Dodaj nowy komentarz.
Imię / imię i nazwisko E-mail
Komentarz

Aby zapobiec spam-botom, proszę spojrzeć na wygenerowany kod i wpisać go w pole tekstowe. Jeżeli kod będzie się zgadzał, wiadomość zostanie wysłana.

© ArtiTok v 1.1

Nie możesz odczytać? Odśwież!

»

WYBRANE ARTYKUŁY

Szybka i łatwa pożyczka gotówkowa Szybka i łatwa pożyczka gotówkowa
Tych banków nie lubimy najbardziej Tych banków nie lubimy najbardziej
Citi Handlowy: nowa oferta dla mikrofirm Citi Handlowy: nowa oferta dla mikrofirm
Prowizja od wpłaty w banku może zaskoczyć Prowizja od wpłaty w banku może zaskoczyć
Ranking banków: JP Morgan największy, PKO BP... Ranking banków: JP Morgan największy, PKO BP...

ON-LINE

Copyright © 2009-2017 Numer Jeden Finanse
RSS | Newsletter | Linki | Mapa | Kontakt