Numer Jeden - Serwis Finansowy
Numer Jeden Finanse

Internauci wybrali: mBank po raz trzeci Złotym Bankiem

Kolejna edycja plebiscytu "Złoty Bankier", w którym wybierane są najlepsze produkty finansowe, ponownie zakończyła się triumfem największego banku wirtualnego. Trzeci raz z rzędu głosujący internauci przyznali mBankowi miano "Złotego Banku 2011", doceniając jego ofertę rachunków dla klientów indywidualnych i firm oraz rozwiązania bankowości mobilnej.

W tegorocznym plebiscycie "Złoty Bankier", organizowanym przez Bankier.pl i PayU SA, oceniane były produkty 31 banków, uszeregowane w dziewięciu kategoriach. Najlepsze produkty indywidualne i firmowe jak zwykle zostały wybrane przez internautów w głosowaniu on-line.

mBank ponownie okazał się bezkonkurencyjny w kategorii najlepszego konta osobistego dla internauty i najlepszego konta firmowego dla internetowego przedsiębiorcy. Dodatkowo, głosujący docenili rozwiązania mBanku z zakresu bankowości mobilnej, uznając je za najlepsze spośród wszystkich propozycji.

Zgodnie z zasadami plebiscytu „Złoty Bankier” – bank, który uzyskał najwięcej głosów internautów łącznie we wszystkich kategoriach, otrzymał tytuł „Złotego Banku 2011”. W tym roku, podobnie jak w poprzednich dwóch edycjach konkursu, nagroda ta przypadła także mBankowi.

Dziękujemy naszym klientom i internautom za cenne wyróżnienie oraz za zaufanie. Tytuł „Złotego Banku” zdobyliśmy kolejny raz z rzędu – to dla nas zobowiązanie, ale i motywacja do dalszego rozwoju – mówi Jarosław Mastalerz, członek zarządu BRE Banku ds. bankowości detalicznej.

Trofeum internauci przyznali nam za działalność w 2011 r., który był dla nas szczególny. W tym czasie nie tylko uruchamialiśmy kolejne produkty on-line, jeszcze silniej podkreślając „internetowość” mBanku, ale też mocniej postawiliśmy na obecność banku w urządzeniach mobilnych. Obecnie z konta w komórce korzysta 300 tys. naszych użytkowników. Zamierzamy być nie tylko najlepszym bankiem w sieci, ale i najlepszym bankiem w komórce – dodaje Mastalerz.

W plebiscycie Bankier.pl i PayU SA, poza nagrodami internautów, wręczono również statuetki przyznawane przez ekspertów w kategoriach Innowacja Finansowa Roku i Osobowość Roku.

Uruchomiony w 2000 roku mBank jest dziś największym bankiem wirtualnym oraz trzecim największym bankiem detalicznym w Polsce, obsługującym blisko 2,8 mln klientów. Od lat marka mBanku pozostaje synonimem bankowości elektronicznej. W niezależnych badaniach i plebiscytach mBank regularnie zdobywa tytuł banku najchętniej polecanego przez klientów w Polsce. W roku 2011 został ogłoszony najbardziej przyjaznym bankiem internetowym w prestiżowym plebiscycie „Przyjazny Bank Newsweeka”. Otrzymał też tytuł „Złotego Banku 2011” w plebiscycie ”Złoty Bankier”.

Oprc.: mBank

Chmurka tagów « powrót | drukuj
payu banku mobilnej złoty polsce złotego bankiem największym produkty tytuł klientów bankowości bank konta roku najlepszym banki online plebiscycie komórce otrzymał wszystkich mbank oraz konta firmowe konto bankowe internautów bankier kategoriach najlepsze mbanku
Komentarze
Napisz komentarz
Nie dodano jeszcze komentarzy. Dodaj nowy komentarz.
Imię / imię i nazwisko E-mail
Komentarz

Aby zapobiec spam-botom, proszę spojrzeć na wygenerowany kod i wpisać go w pole tekstowe. Jeżeli kod będzie się zgadzał, wiadomość zostanie wysłana.

© ArtiTok v 1.1

Nie możesz odczytać? Odśwież!

»

WYBRANE ARTYKUŁY

Nowości w bankowości mobilnej MultiBanku Nowości w bankowości mobilnej MultiBanku
Przybywa towarzystw funduszy inwestycyjnych... Przybywa towarzystw funduszy inwestycyjnych...
Leasing ofertą dla firm, atrakcyjne finansowanie... Leasing ofertą dla firm, atrakcyjne finansowanie...
Bez zmian w ZUS będą głodowe emerytury Bez zmian w ZUS będą głodowe emerytury
Prowizja od wpłaty w banku może zaskoczyć Prowizja od wpłaty w banku może zaskoczyć

ON-LINE

Copyright © 2009-2017 Numer Jeden Finanse
RSS | Newsletter | Linki | Mapa | Kontakt