Numer Jeden - Serwis Finansowy
Numer Jeden Finanse

Gdzie po kredyt? Wziąć kredyt w banku, czy u doradcy?

Doradztwo w zakresie usług finansowych w Polsce nie jest jeszcze tak dobrze rozwinięte. Jednakże aktualnie chcąc wybrać na przykład kredyt, coraz częściej poza wycieczkami do wielu banków możemy znaleźć doradcę finansowego i to z jego pomocą szukać najdogodniejszej dla nas opcji.

Ogromna ilość banków i różnego rodzaju instytucji finansowych posiada już tak wiele ofert, że nawet ci, którzy znajdą się na produktach finansowych i dobrze operują poszczególnymi definicjami, mogą mieć duży problem z wybraniem jednej, konkretnej propozycji. Gdzie kredyt w takim razie wziąć. Czy lepszy będzie kredyt w banku czy też może kredyt u doradcy.

Za skorzystaniem z usług doradcy finansowego przemawia wiele argumentów. Przede wszystkim to znaczna oszczędność czasu, ponieważ klient nie musi urządzać sobie całodniowej wycieczki w celu zapoznania się z ofertami różnych placówek finansowych. Do tego klient, który wchodzi do banku i rozmawia na temat kredytu, może usłyszeć wiele terminów niewiele mówiących. To utrudnia podjęcie racjonalnej decyzji i po czasie może się okazać, że nie będzie on usatysfakcjonowany swoim wyborem. Co ważne, doradca finansowy posiada zestawienie najatrakcyjniejszych ofert, więc umawiając się z nim zyskujemy nie tylko oszczędność czasu ale i przejrzyste przedstawienie wielu propozycji.

Praca doradcy finansowego wyróżnia się pod tym względem, iż pomaga on przyszłemu kredytobiorcy na każdym etapie. Służy fachową pomocą i gwarantuje profesjonalną obsługę począwszy od procesu uruchomienia kredytu, poprzez przygotowanie wszystkich niezbędnych dokumentów, dopełnieni formalności wszelakiej maści a kończąc na zapewnieniu stałej opieki. Czas przyznawania kredytu czy to w baku czy też u doradcy jest taki sam. Podobnie ma się rzecz, ze zdolnością kredytową. Na korzyść doradcy jednak w tym wypadku przemawia to, iż jest on w stanie pomóc klientowi poprzez sugestię na przykład zamknięcia nie używanego konta czy też karty kredytowej, a co za tym idzie klient ma większe szanse na zyskanie kredytu.

Najlepsze kredyty to oferty banków, które przedstawi nam właśnie doradca. Na własną rękę wedle uznania można także skorzystać z możliwości wyliczenia wysokości kwoty jaką będzie trzeba ostatecznie spłacić z uwzględnieniem wszelkich prowizji, oprocentowania i co miesięcznych rat, jaką daje kalkulator kredytowy. Wybór kredytu w tym wypadku wydaje się dużo łatwiejszy, podejmując się współpracy z doradcą.

Chmurka tagów « powrót | drukuj
finansowego banków przykład wypadku baku kredyt oszczędność poprzez konto w banku doradcy wielu usług propozycji banku pomocą taki porównywarka finansowa przemawia przyznawania kalkulator kredytowy hipoteczny sugestię jaką finansowych ofert kredytu dobrze doradca podobnie klient posiada
Komentarze
Napisz komentarz
Nie dodano jeszcze komentarzy. Dodaj nowy komentarz.
Imię / imię i nazwisko E-mail
Komentarz

Aby zapobiec spam-botom, proszę spojrzeć na wygenerowany kod i wpisać go w pole tekstowe. Jeżeli kod będzie się zgadzał, wiadomość zostanie wysłana.

© ArtiTok v 1.1

Nie możesz odczytać? Odśwież!

»

WYBRANE ARTYKUŁY

Najtańsze kredyty gotówkowe VI 2010 Najtańsze kredyty gotówkowe VI 2010
ABC finansowania nieruchomości ABC finansowania nieruchomości
Konto dla młodych, pierwsze kroki w zarządzaniu... Konto dla młodych, pierwsze kroki w zarządzaniu...
Pożyczka gotówkowa dobra nawet na małe kwoty Pożyczka gotówkowa dobra nawet na małe kwoty
Ranking pożyczek i kredytów gotówkowych -... Ranking pożyczek i kredytów gotówkowych -...

ON-LINE

Copyright © 2009-2017 Numer Jeden Finanse
RSS | Newsletter | Linki | Mapa | Kontakt