Numer Jeden - Serwis Finansowy
Numer Jeden Finanse

eKonto plus Internet mobilny od mBank

mBank jako pierwszy w Polsce oferuje rachunek osobisty z mobilnym internetem w pakiecie. W ten sposób zamierza zwiększyć swoją obecność na rynku mobilnym. Klienci, którzy wybiorą usługę, będą mogli cieszyć się nie tylko bezpłatnym kontem, ale i Internetem za darmo nawet przez cały okres trwania umowy. Stałym klientom bank zaoferuje także tablety z dostępem do sieci.

eKonto za 0 zł w mBanku i Internet mobilny w sieci 4G Play w pakiecie to kolejny przepis mBanku na wygodny rachunek. Oferta dostępna jest dla nowych i dotychczasowych klientów, a usługi można w prosty sposób zamówić on-line.

Aby za Internet nie zapłacić nawet przez 12 miesięcy wystarczy korzystać z usług i produktów banku. W przypadku nowych klientów oznacza to, że przy zachowaniu aktywności, z darmowego Internetu można korzystać przez cały okres trwania umowy. Z kolei dotychczasowi klienci banku mogą w prosty sposób uniknąć opłaty za usługę w ciągu pierwszych miesięcy umowy, a następnie korzystać z rabatu, dzięki któremu miesięczny koszt pakietu będzie jeszcze niższy.

Dodatkowo, stali klienci mBanku (posiadający „Ofertę dla Ciebie”, czyli automatycznie wyliczaną propozycję kredytową) – poza Internetem mobilnym – mogą wybrać do rachunku eKonto także urządzenie mobilne: nowoczesny tablet Apple iPad 2 lub Samsung Galaxy Tab 10.1. Również ten sprzęt umożliwia korzystanie z szybkiego mobilnego Internetu w sieci Play. W zamian klient co miesiąc płaci niską miesięczną stawkę za urządzenie i dostęp do sieci.

Paweł Kucharski, Dyrektor Banku ds. marketingu i rozwoju biznesu bankowości detalicznej, odpowiedzialny m.in. za usługi mBanku, zwraca uwagę, że konto z Internetem to pierwsza tego typu oferta na rynku.

- mBank jako pierwszy w Polsce oferował bezpłatny rachunek bankowy. W 11. rocznicę działalności także jako pierwsi prezentujemy nowy pomysł na innowacyjny rachunek bankowy. Darmowy Internet mobilny i tablety w dobrej cenie, oferowane użytkownikom wirtualnych kont, to nasz sposób na dalsze dynamiczne pozyskiwanie wiernych klientów i wyróżnienie się na rynku – mówi Kucharski.

- Bank internetowy i operator mobilnego Internetu to bardzo dobra kombinacja. Jeżeli obie oferty połączymy na ekranie tabletu otrzymujemy rozwiązanie idealne z punktu widzenia klienta - komentuje Bartosz Dobrzyński, Szef marketingu PLAY.

- Wprowadzając konto w pakiecie z Internetem mobilnym i tabletami wkraczamy również na nowe obszary perspektywicznego rynku mobilnego. Dzisiaj są na nim obecni operatorzy (udostępniający i sprzedający usługi telekomunikacyjne, w tym Internet), producenci telefonów (odpowiedzialni za produkcję i dystrybucję urządzeń) oraz twórcy aplikacji mobilnych. Jako bank działaliśmy do tej pory na ostatnim polu, udostępniając usługi bankowości mobilnej w formie wygodnych aplikacji – mówi Paweł Kucharski. – Nowa oferta zmienia naszą rolę na rynku mobilnym, ponieważ dzięki niej, poza usługami finansowymi, zaczynamy oferować również Internet i dystrybuować urządzenia mobilne – podsumowuje.

- Konsekwentnie rozwijamy ofertę mBanku o usługi skupione wokół rachunku, które czynią go funkcjonalnym i sprawiają, że eKonto służy nie tylko do bieżącego regulowania płatności – dodaje Paweł Kucharski i podkreśla, że najnowsza propozycja banku pasuje do profilu klienta bankowości elektronicznej i wpisuje się w tendencje rynkowe, zgodnie z którymi Internet mobilny staje się coraz popularniejszy. – Według prognoz w 2015 r. liczba użytkowników internetu mobilnego będzie wyższa od liczby użytkowników internetu kablowego. Wprowadzając nową ofertę, korzystamy z tego potencjału. Jest to także dobra okazja do promocji marki wirtualnego banku – dodaje dyrektor.

Wraz ze startem oferty rusza kampania promocyjna usługi, która będzie prowadzona w telewizji, Internecie i sieci kin Cinema City. Kreacje reklamowe utrzymane są w stylu ostatnich działań promocyjnych banku, opartych na wizerunku trójki znanych już klientom bohaterów, obalających finansowe mity.

Szczegóły oferty eKonta z Internetem i urządzeniami mobilnymi

Nowi klienci mBanku, którzy otworzą eKonto, mogą skorzystać z pakietu z mobilnym Internetem w sieci 4G Play. Przy zachowaniu aktywności (aktywne korzystanie z karty płatniczej, regularne zasilanie rachunku), za Internet mobilny i modem mogą nie zapłacić w ogóle. Dodatkowo, pierwsze trzy miesiące korzystania z usługi są bezwarunkowo bezpłatne.

Standardowa opłata miesięczna za urządzenie i dostęp do Internetu jest stała i wynosi 35 zł/mies. Umowa zawierana jest na 12 miesięcy. Każdego miesiąca limit transferu danych wynosi 3 GB, przy czym korzystanie ze stron internetowych mBanku nie obniża tego limitu.

Dotychczasowi klienci mBanku, posiadający „Ofertę dla Ciebie”, mogą do eKonta zamówić zarówno mobilny Internet w sieci 4G Play, jak i Internet z tabletem (do wyboru urządzenia: Apple iPad 2 lub Samsung Galaxy Tab 10.1). Promocja gwarantująca dostęp do Internetu za darmo obowiązuje w przypadku oferty z modemem. W jej ramach z bezpłatnego internetu można korzystać przez 4 miesiące (w trakcie trzech miesięcy należy zasilać rachunek), a na 8 kolejnych okresów udzielany jest rabat (29 zł zamiast 35 zł/mies. w zamian za regularne zasilanie konta). Pierwszy miesiąc korzystania z usługi jest bezwarunkowo bezpłatny. Standardowa opłata miesięczna za modem i dostęp do internetu jest stała i wynosi 35 zł/mies. Umowa przy tej opcji zawierana jest na 18 miesięcy. Każdego miesiąca limit transferu danych wynosi 3 GB, przy czym korzystanie ze stron internetowych mBanku nie obniża tego limitu. W przypadku tabletów opłaty miesięczne także są stałe i wynoszą: dla Samsunga Galaxy Tab 10.1 – 79 zł/mies.; dla Apple iPada 2 – 99 zł/mies. Dodatkowo, obowiązuje jednorazowa opłata wstępna w wysokości odpowiednio: 79 zł i 99 zł. Umowa, bez względu na rodzaj tabletu, zawierana jest na 42 miesiące, a miesięczny limit transferu danych wynosi 5 GB.

żródło: eGospodarka

Chmurka tagów « powrót | drukuj
rynku kucharski mobilnym korzystanie mobilny mogą ofertę sposób oferty kalkulator kredytowy korzystać wynosi ranking banków internetem play dostęp umowa konto bankowe internetu sieci mobilnego banku rachunek mbanku usługi ekonto internet mies miesięcy klienci
Komentarze
Napisz komentarz
Nie dodano jeszcze komentarzy. Dodaj nowy komentarz.
Imię / imię i nazwisko E-mail
Komentarz

Aby zapobiec spam-botom, proszę spojrzeć na wygenerowany kod i wpisać go w pole tekstowe. Jeżeli kod będzie się zgadzał, wiadomość zostanie wysłana.

© ArtiTok v 1.1

Nie możesz odczytać? Odśwież!

»

WYBRANE ARTYKUŁY

Trzy czwarte lokat przegrywa z inflacją Trzy czwarte lokat przegrywa z inflacją
Kiedy droższy kredyt jest tańszy Kiedy droższy kredyt jest tańszy
Pakiety ubezpieczeniowe, ubezpieczenie... Pakiety ubezpieczeniowe, ubezpieczenie...
Gdzie najtaniej po szybką pożyczkę? Gdzie najtaniej po szybką pożyczkę?
Karta kredytowa za indeks - dla studentów Karta kredytowa za indeks - dla studentów

ON-LINE

Copyright © 2009-2017 Numer Jeden Finanse
RSS | Newsletter | Linki | Mapa | Kontakt