Numer Jeden - Serwis Finansowy
Numer Jeden Finanse

Citi Handlowy: nowa oferta dla mikrofirm

Citi Handlowy przygotował nową odsłonę oferty kont dla firm z segmentu mikroprzedsiębiorstw. W udostępnionej od stycznia 2011 ofercie skierowanej do tej grupy odbiorców znajdziemy dwa nowe pakiety: Pakiet CitiKonto oferta dla biznesu i Pakiet Citigold oferta dla biznesu.

Pakiety są nowością przeznaczoną dla klientów, których firmy nie generują obrotów większych niż 3,2 mln zł rocznie. Pakiet CitiKonto w ofercie dla biznesu kosztuje 0 zł, jeżeli klient utrzyma średnie miesięczne saldo na poziomie 1000 zł. Natomiast pakiet Citigold adresowany do biznesu – zwolniony jest z opłaty przy średnim saldzie w wysokości 30 000 zł. Jeżeli podane limity nie zostaną utrzymane za pakiety naliczane są opłaty – odpowiednio za CitiKonto 7 zł, a za Citigold 50 zł.

Wśród zalet nowej oferty należy wymienić także darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz brak opłat za przelewy w złotówkach do innych banków wykonywane przez Internet czy przelewy wewnętrzne. Za darmo są także prowadzone rachunki pomocnicze i walutowe.

Dodatkowo w pakietach przelewy zagraniczne i krajowe w walucie europejskiej w ramach Jednolitego Obszaru Płatności SEPA wykonywane przez Internet mają atrakcyjne ceny - w ramach pierwszego pakietu CitiKonto 5 zł w ramach drugiego CitiGold - 3 zł.

W przygotowanej nowej ofercie pakietów postawiono dodatkowo nagrodzić klientów, którzy korzystają z rozwiazań Banku zarówno w prowadzonej działalności gospodarczej, jak i w prywatnym portfelu. Jeżeli klienci prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą otworzą w Banku Konto Osobiste i spełnią warunki zwalniające z opłaty miesięcznej (przy koncie osobistym CItiKonto – miesięczne wpływy min. 1500 zł, a przy koncie osobistym CitiOne – miesięczne wpływy min. 5000 zł, lub średnie miesięczne saldo na wszystkich rachunkach 15 000 zł), jednocześnie będą zwolnieni z opłaty miesięcznej za prowadzenie konta firmowego. Dotyczy to również klientów, którzy posiadają już w Citi Handlowy konto osobiste, a zdecydują się na założenie pakietu firmowego.

Połączenie konta osobistego i firmowego to nie tylko wskazane wyżej korzyści w postaci możliwości prowadzenia obu kont za 0 zł, ale również wygoda i komfort w zarządzaniu środkami - przelewy wykonywane są między rachunkami online 24/7, a po zalogowaniu do systemu bankowości elektronicznej w jednym oknie dostępne są zarówno rachunki prywatne, jak i firmowe. Takie podejście umożliwia równoczesne realizowanie operacji na każdym z tych rachunków – od stałych zleceń, przez podgląd historii rachunku, zmiany w liście odbiorców, etc. Taka sama zasada obowiązuje na CitiPhone – gdzie po zalogowaniu klient może np. zlecić przelew zarówno na koncie firmowym, jak i indywidualnym.

Chmurka tagów « powrót | drukuj
nowej ofercie konta wszystkich saldo internet przelewy pakiet citikonto rachunki również wpływy konta osobiste dodatkowo osobistym ramach citigold opłaty dobry kredyt klientów biznesu kalkulator kredytowy miesięczne koncie pakiety którzy firmowego zarówno zalogowaniu wykonywane
Komentarze
Napisz komentarz
Nie dodano jeszcze komentarzy. Dodaj nowy komentarz.
Imię / imię i nazwisko E-mail
Komentarz

Aby zapobiec spam-botom, proszę spojrzeć na wygenerowany kod i wpisać go w pole tekstowe. Jeżeli kod będzie się zgadzał, wiadomość zostanie wysłana.

© ArtiTok v 1.1

Nie możesz odczytać? Odśwież!

»

WYBRANE ARTYKUŁY

Przybywa towarzystw funduszy inwestycyjnych... Przybywa towarzystw funduszy inwestycyjnych...
Pożyczki pozabankowe, skąd wziąć pieniądze na... Pożyczki pozabankowe, skąd wziąć pieniądze na...
Konta oszczędnościowe, atrakcyjne lokowanie... Konta oszczędnościowe, atrakcyjne lokowanie...
Ranking kredytów hipotecznych - Luty 2011 Ranking kredytów hipotecznych - Luty 2011
Ranking kredytów mieszkaniowych I kwartał 2012 Ranking kredytów mieszkaniowych I kwartał 2012

Konto firmowe

Copyright © 2009-2017 Numer Jeden Finanse
RSS | Newsletter | Linki | Mapa | Kontakt