Numer Jeden - Serwis Finansowy
Numer Jeden Finanse

RANKING BANKÓW KONT BANKOWYCH INTERNETOWYCH

RANKING BANKOWOŚCI INTERNETOWEJ - NAJLEPSZE KONTO W BANKU W/G OCENY UŻYTKOWNIKÓW

Bank Konto w Banku / Ocena Głosy Głosowanie

mBank - Ranking kont bankowych

Kliknij i Zamów Teraz

174

ING Bank Śląski - Ranking kont bankowych

Kliknij i Zamów Teraz

70

Inteligo - Ranking kont bankowych

Kliknij i Zamów Teraz

57

Alior Bank - Ranking kont bankowych

Kliknij i Zamów Teraz

46

Deutsche Bank - Ranking kont bankowych

Kliknij i Zamów Teraz

41

BZ WBK - Ranking kont bankowych

Kliknij i Zamów Teraz

31
Toyota Bank - Ranking kont bankowych 29
Citi Handlowy - Ranking kont bankowych 27

Millennium - Ranking kont bankowych

Kliknij i Zamów Teraz

26
Multi Bank - Ranking kont bankowych 24

PKO BP - Ranking kont bankowych

Kliknij i Zamów Teraz

21
Bank BGŻ - Ranking kont bankowych 20
Credit Agricole - Ranking kont bankowych 20

Raiffeisen Bank - Ranking kont bankowych

Kliknij i Zamów Teraz

8

Getin Bank - Ranking kont bankowych

Kliknij i Zamów Teraz

5

Idea Bank - Ranking kont bankowych

Kliknij i Zamów Teraz

4

Bank BPH - Ranking kont bankowych

Kliknij i Zamów Teraz

3
  Ocena

Rozwój cywilizacji, a przede wszystkim technologii sprawił, że funkcjonowanie bez własnego konta bankowego jest w dzisiejszym świecie niemożliwe. Konto bankowe jest nam niezbędne do wielu prozaicznych czynności, takich jak płacenie za zakupy, uregulowanie rachunków czy też odebranie wynagrodzenia za pracę. Chcąc prowadzić działalność gospodarczą jesteśmy wręcz zobowiązani przez prawo do założenia konta firmowego.

Dwie główne cechy bankowości XXI wieku to bezpieczeństwo oraz prostota rozwiązań. Najnowsze rozwiązania dostarcza bankowość elektroniczna, która dodatkowo jest wygodna, funkcjonalna i tania. Po założeniu konta standardowo otrzymamy też kartę płatniczą zabezpieczoną przez znany tylko nam kod PIN, dzięki karcie przeprowadzanie transakcji pieniężnych jest bezpieczne i nie wymaga noszenia przy sobie pliku banknotów, który nie raz sprawia, że stajemy się potencjalnym łupem nieuczciwych osób. Ponad to, posiadając konto bankowe z możliwością zarządzania przez Internet oszczędzamy bardzo dużo naszego cennego czasu, który w normalnych warunkach musielibyśmy poświęcić na stanie w długich kolejkach przed okienkiem bankowym. Posiadając rachunek bankowy internetowy mamy dostęp do naszych środków pieniężnych o każdej porze dnia i z każdego miejsca na ziemi.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów banków powstał ranking internetowych kont bankowych. Jest on odzwierciedleniem doświadczeń związanych z korzystaniem z usług finansowych. W porównaniu tym pozycja banku zależy przede wszystkim od liczby głosów oddanych przez użytkowników serwisu - klientów banków i w dalszej części oceny, opinii i komentarzy. Żadna organizacja, ani instytucja finansowa nie ma wpływu na dane przedstawione w rankingu, co możemy uznać za wyróżniające go spośród innych.

Każda z kategorii: konta osobiste, konta oszczędnościowe, konta młodzieżowe oraz konta firmowe obrazuje pozycje na podium, czyli TOP 3 (średnia z całości, dodatkowo najwyższa ocena) oraz wykresy średniej z ocen użytkowników, najchętniej wybieranych rachunków wszystkich banków biorących udział w rywalizacji o podium i więcej szczegółowych informacji zależnie od wybranego rodzaju kont.

Głosowanie w rankingu banków odbywa się drogą elektroniczną i jest niezależne od działań marketingowych i wpływu ze strony instytucji finansowych. Pod uwagę brane są wyłącznie opinie rzeczywistych użytkowników, a sam ranking obrazuje ich doświadczenia związane z korzystania z usług w banku. Niezmiennie ważna jest ocena każdego, kto posiada konto bankowe i każdy głos ma znaczenie w wyłonieniu najkorzystniejszego internetowego konta bankowego na rynku i lidera bankowości internetowej.

mBank - Lider bankowości elektronicznej

Ranking i lider bankowości internetowej

mBank - lider bankowości elektronicznej

Ranking Banków - Internetowe Konta Bankowe

Zestawienie:

Konta bankowe konta osobiste, konta oszczędnościowe, konta młodzieżowe, konta firmowe, konta walutowe.

Konta bankowe Forum finansowe - konta bankowe ››

Niezależny ranking banków, w którym liczy się Twoja opinia.
Chcesz mieć głos? Głosuj na lidera i najlepszy Bank w Polsce.

Bankom bardzo zależy na pozyskaniu nowych klientów, dlatego często oferują korzystanie z nowoczesnego i wygodnego rachunku bankowego całkowicie bezpłatnie. Darmowe może być nie tylko założenie i prowadzenie, ale także przelewy przez Internet, czy wypłaty ze wszystkich bankomatów na całym świecie. Banki oferując darmowe konta z szeregiem udogodnień liczą na stałych klientów, którzy w przyszłości zapewne skorzystają z innych usług np. z oferty kredytowej i tym samym przyczynią się do wzrostu ogólnego zysku. Taki rachunek dostarcza również bankowi cennych informacji na temat dochodów i wydatków klienta, a tym samym przyczynia się do szybszej i trafniejszej oceny zdolności kredytowej.

Nie wszystkie banki oferują jednak wspomniane wyżej udogodnienia. Dlaczego? Może liczą na niewiedzę potencjalnych klientów i większą możliwość zarobku na nich. Warto tutaj dokładnie przeglądnąć ranking kont bankowych, gdzie dowiemy się jakich banków należy unikać, a w których ulokowane środki pieniężne są bezpieczne bez narażania nas na niepotrzebne opłaty. Dowiemy się również, który z podmiotów działających na rynku zapewnia największą swobodę w zarządzaniu kontem bankowym za pomocą Internetu. Poznamy mechanizmy działania instytucji finansowych oraz zapoznany się z dokładną charakterystyką oferowanych przez nich usług i możliwością złożenia wniosku o internetowe konto bankowe zaledwie w ciągu kilku minut w dowolnie wybranym banku.

Copyright © 2009-2017 Numer Jeden Finanse
RSS | Newsletter | Linki | Mapa | Kontakt